pralka,lodówka,zmywarka do 1000zł,,,, ???

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko
dziewczyny mam ograniczone finanse,muszę na wiosnę kupić 3 sprzety do kuchni ,na każdy zamierzam wydać po 1000zł, czy używacie tych tańszych modeli? czy lepiej kupić np. troche droższe np. do 1 500zł,czy jest jakaś różnica? mam na oku firme ELECTROLUX,BOSCH
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pralka,lodówka,zmywarka do 1000zł,,,, ???

to zalezy tańsze ale znane marki czy tańsze firmy krzak?według mnie jeżeli chodzi o pralke to patrz jakie jest zyzycie wody i pradu oraz jakie ma programy bo po co ci pralka z najkrótszym programem 2 godziny..i zwróc uwage jakie programy beda ci potrzebne..znaczy jak masz zwierzaka to dobrze mic ten program który oczysci ubrania z futra..jak masz dzieci to tez ineczej...jak znajdziesz pralke któa ci odpowiada za np.1500zł to msle ze warto dołacic i miec komfort z uzytkowania niz zaoszczdzic i potem meczyc sie przezkilka lat...ale to moja subiektywne zdanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pralka,lodówka,zmywarka do 1000zł,,,, ???

może ktoś???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pralka,lodówka,zmywarka do 1000zł,,,, ???

jeśli chodzi o lodówkę, to myślę, że sporo zależy od jej wielkości. im większa, tym droższa. ja wybrałam dwumetrową, bo wydaje mi się, że ciągnie tyle prądu co mniejsza, ale można do niej dużo napakować.
wtedy gdy kupowałam białe były tańsze niż srebrne, a różniły się tylko kolorem.
na twoim miejscu wybrałabym się np. do saturna i zapytała fachowców. może się okazać, że pralka będzie najlepsza z firmy x, ale zmywarka z tej firmy taka sobie. warto też wybrać na miejscu, ale zamówić kupić ze sklepów internetowych - spora różnica w cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pralka,lodówka,zmywarka do 1000zł,,,, ???

Kupiłam 2 lata temu pralkę whirpool za 1500zl i się zepsuła, od początku nie byłam z niej zadowolona, była naprawiana na gwarancji, a teraz po gwarancji padła całkiem, całe szczęscie miałam kupione ubezpieczenie i dostałam nową pralkę.Tym razem Candy , musiałam sie zmieścić z 1tyś zł żeby nie dopłacać do nowej pralki. Wybrałam Candy , ponieważ i moi rodzice i moja siostra mają pralki tej firmy i są zadowoleni, nigdy się nie psuły. Narazie z mojej jestem zadowolona, jest funkcjonalna i ładnie wygląda.

Przy okazji wizyty pana serwisanta pytałam go co by polecał , jaką firmę itd, powiedział mi ,że w twej chwili to ma niewielkie znaczenie, bo jeżdzi do napraw niemal wszystkich firm, i ,ze zazwyczaj sprzęty psują się właśnie tuż po wygaśnięciu gwarancji, czyli po około 2 latach.Warto więc szukac sprzętu z przedłużoną gwarancja, lub wykupić dodatkowe ubezpieczenie, tak jak ja miałam .Płaciłam za nie chyba 100zł

Lodówkę kupiłam ponad 2 lata temu Polara, w kolorze srebrnym , i tu koloru akurat żałuję, zdecydowanie dziś wybrałabym białą lub kremową.Co do samej lodówki i firmy to nie narzekam . Nic się nie psuje, mam 3 szuflady zamrażalnika. jedynie mało miejsca na jajka bo jest tylko na 6 sztuk. Dodam ,że ta lodówka tez kosztowała około 1tyś zł. Dokładnie nie pamiętam, ale maks 1200 ...

No i teraz zmywarka. Ja mam zmywarkę Elektroluxa..Kosztowała chyba 1500zł . Już 4 lata. Żadnych awarii. jest duża , pojemna,na pewno nie żałuję ,że kupiłam większą.
Ale Pan serwisant jak ją zobaczył , powiedział ,ze są bardzo awaryjne i ,że wiecznie jeżdzi do nich na naprawy, więc wychodzi na to ,że mam fartowny egzemplarz. ;)

Generalnie zawsze słyszałam dobre opinie o sprzętach Boscha i Siemensa chyba...?

Myślę ,że spokojnie zmieścisz się w swoim kosztorysie na te zakupy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pralka,lodówka,zmywarka do 1000zł,,,, ???

ja mam kuchenke i piekarnik elektroluxa i nie narzekam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pralka,lodówka,zmywarka do 1000zł,,,, ???

od trzech lat użytkujemy lodówkę polar i pralkę simens i nie mam żadnych zastrzeżeń. Jeśli chodzi o ceny w sklepach to my najtaniej znaleźliśmy w rtv euro agd. Takie same sprzęty w media markt czy saturnie były droższe, ale to było ponad trzy lata temu, więc nie wiem jak jest teraz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pralka,lodówka,zmywarka do 1000zł,,,, ???

ja mam pralkę i lodówkę elektroluxa od ponad 3 lat i absolutnie nic się nie dzieje.
Kupowałam w sklepie internetowym bo tam dużo taniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pralka,lodówka,zmywarka do 1000zł,,,, ???

ja mam zamiar kupic w neo24,mają dobre ceny,pralkę bez wyświetlacza upatrzyłam sobie ELECTROLUX za 850zł czy wyświetlacz jest niezbędny? ,wszystkie parametry mi odpowiadają,tylko się zastanawiam,czy cena nie jest adekwatna do jakości? lodowke również tej samej firmy za 1009zł,zmywarka także Elactrolux za około 1100zł,,, Whirpool te sprzęty ma troche taniej i mam dylemat.... bo również ich sprzęty biorę pod uwagę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pralka,lodówka,zmywarka do 1000zł,,,, ???

mamo wiki- jaki masz model pralki i lodowki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pralka,lodówka,zmywarka do 1000zł,,,, ???

a ja polecam firmę gorenje. Nie jest to najtańszy sprzęt ale bardzo dobry.Kupowałam trzy lata temu i nic się nie dzieje. Poczytaj sobie o tym sprzęcie. Znajomy skombinował 4 zmywarki tej marki i gdyby nie to że moja jest nowa i sprawna to bym wzięła bo nie wiele chciał za nią ale żeby stała i się kurzyła to mi nie potrzebna;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pralka,lodówka,zmywarka do 1000zł,,,, ???

pralka EWF10040W, lodówka nie pamiętam, a anie jest na niej napisane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pralka,lodówka,zmywarka do 1000zł,,,, ???

ja również zamierzam kupić ten sam model:) czy dobrze płucze? pytam,bo niektore pralki maja z tym problem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pralka,lodówka,zmywarka do 1000zł,,,, ???

nie mam z nią żadnych problemów. Dobrze płucze.
Jak pisałam, mam ją ponad 3 lata i wszystko jest ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pralka,lodówka,zmywarka do 1000zł,,,, ???

polecam sklep w hali olivi, sama tam kupowałam, Pan który ma ten sklep od hoho lat, zna się na sprzęcie, doradzi lepiej niż my tu na forum, do Niego naprawdę warto się wybrać :) nawet jeśli nie będziesz chciała u Niego kupić ;)
Ale polecam zamówić u Niego :P my nie dość że na każdym produkcie zapłaciliśmy taniej niż w najtańszych internetowych sklepach (ceneo i te de też nie pokazywały taniej niż my zapłaciliśmy) to do tego transport i wniesienie w cenie :) ja - żeby dać przykład - miałam wybraną lodówkę, nowość boscha, a facet mimo że by na tym więcej zarobił, zaproponował nam inną (połowę tańszą - też bosch) bo sprawdzony, bardzo dobry model, a prawie niczym się nie różnił :P
Z całego serca polecam ten sklep z agd :) od 8 lat (moi Rodzice pierwsi tam zakupili sprzęt, później kolejni członkowie rodziny) polecam go wszystkim znajomym, a Oni zadowoleni polecają dalej ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pralka,lodówka,zmywarka do 1000zł,,,, ???

w sensie lodówek - samsung jest bardzo energooszczędny (nawet mikrofale nie biorą dużo prądu)
zmywarka u mnie akurat whirpool sie sprawdził, a pralka tak samo - wcześniej był polar i sie psuł. ale w pralkach słyszałam że bosh jest bardzo dobry - tyle że drogi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pralka,lodówka,zmywarka do 1000zł,,,, ???

Próbowałaś szukać kiedyś na stronce magicznaplaneta.pl? Jeśłi chodzi o takie rzeczy do kuchni jak lodówki, zmywarki, pralki - ogólnie AGD, to mają takie zatrzęsienie towaru, z którego można wybrać. No i nie zedrą z człowieka, a to jest przecież najważniejsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pralka,lodówka,zmywarka do 1000zł,,,, ???

Jeśli chodzi o samsunga to polecam dokupić przedłużenie gwarancji, bo nie wiedzieć czemu jak minie okres po tej standardowej gwarancji to sprzęt pada :/ też myślałam o lodówce samsunga ale każdy mi odradzał, od znajomych po sprzedawców. i wszędzie słyszałam że samsunga to tylko telefony, sprzęt agd rtv jest do bani :/ Nie przeczę zdarzają się dobre egzemplarze które się nie popsuja przez wiele-wiele lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pralka,lodówka,zmywarka do 1000zł,,,, ???

Jeśłi chodzi o pralkę w tym przedzaile cenowym to konkretnie amica:

http://beta.ceneo.pl/14311115t

te z tej linii mają tyle samo funkcji (a nawet niektorych wiecej) jak "prestizowe" pralki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pralka,lodówka,zmywarka do 1000zł,,,, ???

a to faktycznie nie byłby taki zły wybór w przypadku tej amiki, ale czy ona ma dużo programów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pralka,lodówka,zmywarka do 1000zł,,,, ???

Jeśli chodzi o pralkę, polecam jednak dołożyć trochę kasy, kupić pralkę która posiada programy odpowiadające Twojej rodzinie, najlepiej jeśli ma dużą ładowność, bo chyba lepiej wyprać więcej na raz niż robić pranie na 3 razy, bo się nie zmieści i tym samym płacić krocie za wodę i prąd. Rewelacyjne są pralki Indesit - ja mam swoją już 10 lat i ani razu nie była naprawiana! Jeśli chodzi o lodówki to tutaj myślę, że sprzęt nie musi być już tak drogi. Fajne są Beko oraz także Indesit za jakieś 900 zł do 1000. Co do zmywarki to niestety nie pomogę, bo nie używam... jakoś wolę myć ręcznie i dla mnie jest to sprzęt, bez którego spokojnie mogę się obejść.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pralka,lodówka,zmywarka do 1000zł,,,, ???

Ja również polecam markę Indesit. Ostatnio kupiłam pralkę i jestem z niej bardzo zadowolona. W rtv euro agd kosztowała w promocji ponad 900 zł. Plus oczywiście przedłużona gwarancja do 5 lat, bo bez tego nie opłaca się kupować sprzętu - właśnie po dwóch latach czyli po zakończeniu okresu gwarancyjnego, większość okazuje się mieć jakieś usterki:) Kosztowało mnie to 200 zł. W ogóle polecam sklepy rtv euro, bo mają naprawdę konkurencyjne ceny. no i duży wybór sprzętu. Pralki Beko też są super, moja mama używa jej wiele lat, zresztą ja też taką miałam. Nie polecam sprzętu Samsunga, trzeba mieć szczęście, żeby trafić na dobry, nieawaryjny model. Co do lodówek - trzeba uważać na chłodziarko -zamrażarki, bo bardzo często psuje się układ chłodniczy i to niezależnie od marki. O wiele lat dłużej posłuży zawsze lodówko - zamrażarka. Co prawda wiąże się to z ceną o kilkaset złotych wyższą, ale uważam że warto, bo naprawa układu chłodniczego to zazwyczaj koszt prawie nowego sprzętu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pralka,lodówka,zmywarka do 1000zł,,,, ???

proponuję poszukać w sklepach internetowych, na pewno będzie trochę taniej http://www.megamarket.com.pl/agd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: pralka,lodówka,zmywarka do 1000zł,,,, ???

... i znowu marketing internetowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pralka,lodówka,zmywarka do 1000zł,,,, ???

A która pralka lepsza Beko czy Indesit? Chodzi głownie o to żeby była cicha i energooszczędna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pralka,lodówka,zmywarka do 1000zł,,,, ???

Ja dwa tyg temu kupiłam lodówkę z zamrażalką na dole BEKO, kuchenkę gazową BEKO, a przedwczoraj pralkę ładowaną od góry Mastercook.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pralka,lodówka,zmywarka do 1000zł,,,, ???

Pralka Beko lepsza niż Indesit.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pralka,lodówka,zmywarka do 1000zł,,,, ???

udało mi się zakupić wszystkie sprzęty w cenie jakiej planowwałam,czyli około 1000zł za każdy,pralka BOSCH-950zł bez wyświetlacza seria WAE wsad 7 kg-świetnie pierze,wiruje,cicha,lodówka wysoka z duża zamrażalką WHIRPOOL- 1000zł z dostawą nie narzekam bardzo cicha i szybko mrozi w porównaniu z poprzednią BEKO,zmywarka ELECTROLUX kompaktowa ESF 2440-1000zł świetna wbrew pozorom jest bardzo pakowna chodzi codziennie,rodzina 2 osobowa,zależało mi na tym,aby nie zbierać naczyn np. 2 dni,cały sprzęt zakupiłam w NEO24
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pralka,lodówka,zmywarka do 1000zł,,,, ???

sprzęty zakupiłam na początku lutego,jak na razie jestem zadowolona :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pralka,lodówka,zmywarka do 1000zł,,,, ???

Beko jest lepsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zakup lodówki to nie tylko wymiary i klasa, ale przede wszystkim aspekty niszowe o których mało który sprzedawca wspomina: rodzaj sterowania, funkcja wakacje, automatyczne odmrażanie i wiele innych. Gdy przejrzysz całą listę wybór będzie o wiele prostszy: http://www.niepoddawajsie.pl/jaka-lodowke-kupic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pralka,lodówka,zmywarka do 1000zł,,,, ???

Pewnie najtrudniej byłoby z lodówkę, co nie? Jak sądzicie? Czy idzie znaleźć taki sprzęt za mniejszą kwotę? Oczywiście chodzi o dobry jakościowo sprzęt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pralka,lodówka,zmywarka do 1000zł,,,, ???

zerknij tu: http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-lodowke/296/
http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-pralke/308/ - masz poradniki, jak dokonać wyboru
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pralka,lodówka,zmywarka do 1000zł,,,, ???

MAM ZMYWARKĘ BOSCH REWELACJA
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bym popytała w media expercie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no zolciaki umieja doradzic to fakt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jakie meble do salonu ? (141 odpowiedzi)

Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio w internecie komplet...

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (130 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....

Gdzie kupić dobre drzwi wewnętrzne ??? (41 odpowiedzi)

Proszę o pomoc !!! W najbliższych dniach muszę zamówić drzwi do mojego nowego domu. Wiem, że...