Sprawdzona wróżka, wróżby - gdzie w trójmieście?

Hej-jeżeli ktoś z Was może polecić osobę która NAPRAWDE potrafi
przepowiedzieć przyszłość, ustrzec przed błędnymi decyzjami
bardzo prosze o info i kontakt.....
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 31

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Pani Grazyna juz nie wróży z kart.Dzwoniłam kilkukrotnie aż odebrał jakiś mężczyzna i powiedział ze Grazyna miała wylew i ju nie przyjmuje. Bardzo żałuję bo to pierwsza wróżka u ktorej byłam i była rewelacyjna...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

ile kosztuje spotkanie z ta Panią?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Ja znam pana Jarka z Łodzi od wielu lat, korzystałam z jego wróżb ze 100 razy; średnio oceniam jego sprawdzalność na 95 %. z wielu moich znajomych których poleciłam tylko jedna uważa, że "za mało się sprawdziło".
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Pana Jarka znam od wielu lat i jego sprawdzalność w moim przypadku wynosi 95%.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Czy mogę prosić kontakt do pani Grażyny z Sopotu i tej pani z Wejherowa i ile biorą za spotkanie? jjohzie@gmail.com Dziękuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

ja polecam z tej strony http://www.wrozkavitalissa.pl/ dwie wróżby pokryły się.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 18

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Nie ma sie czego bac, Pania Kasie moge serdecznie polecic :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

Zawsze można poszukać też porady w Internecie - np. tu: wrozby-ezo.zyskajwiele. pl - szczeólnie tarot i jasnowidz Kilhan Satun są godni polecenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

ja tak ze polecam pania Julie, polecialam do niej specjalnie do Rzymu bo akurat w tamtym momecie nie przyjmowala w kartuzach a w moim zyciu zaczelo sie wszystko walic. Lezalam na gruzach i zdecydowalam sie na wyjadz, sama nie wiem czego oczekiwalam ... ale musze przyznac ze naprawde bylo warto! Pani Julia jest przecydowna, ciepla i niespotykana osoba, pomoglami podjac wlasciwe decyzje. Wrocilam do domu pelna pozytywnej nowej energi i wszystko mi sie zaczelo powoli ukladac a nawet lepiej niz myslalam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

Ja bardzo polecam pania Julie, mieszka na stale w Rzymie ale czesto bywa w Kartuzach u rodziny i tez tam przyjmuje.
Trafilam do niej juz pare lat temu, tez z polecenia. Powiedzialami ze mam problem ze zdrowiem i zasugerowala zrobic specjalistyczna wizyte i dokladne badania. Byla bardzo kakretna i bardzo tego pewna pomimo ze w tamtym momecie dobrze sie czulam, zdecydowalam zrobic badania. Wykryli mi chorobe w pierwszym stadum, uratowalam sie dzieki przepowiedni pani Julii. Lekarz powiedzial mi ze w tak malo zaawansowanym stopniu choroby praktycznie nie mozna wykryc bo nie daje zadnych objawow i tylko dzieki tak szybkiej diagnoscyce udalo mi sie szybko pokonac chorobe.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Hahado Bla..bla..bla lub do seksik, bo piszesz jakby z rozdwojonej jaźni, z tego samego IP a teraz do rzeczy, pewnie ten pan Jarek widział, na czym dorabiasz i nabijał się z ciebie, hahaha.Wróżki i wróżbici widzą więcej niż się tobie wydaje.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

- Dzień dobry, Pan jest jasnowidzem?
- Tak, a Pan kto?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Polecam tego pana. Trafnośc wróżenia 100%. Bardzo mi pomógł podjąc ważne życiowo decyzje. Poza tym miły i chętny do pomocy, no i na prawde niedrogi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

Cześć, mogę zaoferować swoją pomoc, na prawdę dobrze wróżę z fusów i szklanej kuli.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Będąc w Polsce na święta skorzystałam z usług dwóch wróżek a dokładniej, skorzystałam z jednej wróżki, o której się nie wypowiem, ponieważ rozśmieszyła mnie tylko i jako drugą osobę wybrałam wróżbitę Pana Krężla, chociaż bardziej w tym przypadku odpowiednim stwierdzeniem będzie chyba jasnowidza. Zdążyłam usiąść a ten mężczyzna patrząc na mnie, powiedział jak mnie widzi, że mam biały rozłożysty kołnierzyk i duże koła w uszach. Roześmiałam się, bo byłam ubrana w ciepły golf i nie miałam nic w uszach, nawet przed wizytą ukryłam celowo obrączkę. Zaczął opisywać miejsce, w którym mieszkałam, jako dziecko i powiedział, jaki tam czuje zapach, szczęka mi opadła, bo skąd mógł wiedzieć gdzie kiedyś mieszkałam i jeszcze ten zapach szkolnej stołówki, dosłownie szok. Powiedział bardzo dużo o mojej przeszłości i na nic zdało się chowanie obrączki, bo stwierdził, że od siedmiu lat jestem w związku i miał rację, jestem siedem lat po ślubie, choć znamy się już dziewięć lat. Mówił o moich dzieciach, że mam dwoje, ale nie za dużo chciał powiedzieć, bo jak on to stwierdził, są za małe by odbierać im dzieciństwo. Co do przeszłości i mojego obecnego życia, opis na 6 z + to, co przepowiadał na przyszłość, to zobaczę w czasie? Na mnie zrobił on bardzo duże wrażenie tym bardziej, że musiałam odświeżyć paszport i w starym mam właśnie zdjęcie zgodne z opisem, rozłożysty kołnierzyk i kolczyki w kształcie koła. Pozdrawiam Pana i mam nadzieje, że przeczyta Pan moją opinię. Kasia
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

ja byłam zadowolona z wróżby pan vitalissy, tanio, rzeczowo, same konkrety na czym mi zależało najbardziej, korzystając z porad inny ch wróżek otrzymywałam takie same prawdopodobienstwa może się stać to ale też coś innego, u vitalissy otrzymałam same konkrety, które zresztą po jakimś czasie zaczęły się sprawdzać, do tej pory cała wróżba się spełniła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

ja była
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

jestem zainteresowana tylko Inką i jej sprawdzalnością
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

kiedyś wróżyła Łucja .Sprawdze czy mam jeszcze namiar.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

czy był ktoś u Inki i co mu się sprawdziło?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

Gdzie wynajem busa ? (11 odpowiedzi)

Polecicie jakąś firmę na wynajem busa ? Planujemy pojechać większą grupą do Zakopanego na kilka...

kluby gay'owskie (64 odpowiedzi)

poszukuje dobrego klubu gay'owskiego w 3city, enzym, szpilka... co dalej? help niezbedna...

Gdzie skup złomu z dobrymi cenami ? (9 odpowiedzi)

Gdzie w trójmieście znajdę skup metali kolorowych z najwyższymi cenami ? Chodzi mi o miedź ,...