sukienka dla świadkowej.... dylemat

Temat dostępny też na forum: Wesele Wesele bez ogłoszeń
Hej :)
Będę za 2 tyg. świadkowa na slubie brata, dowiedzialam sie dopiero wczoraj bo zaszla zmaiana, świadek nie da rady dojechac z anglii i beda dwie swiadkowe w tym ja :) i nie mam pojecia w co ubrac :o zaznaczam ze bedzie tylko slub i obiad w domku w 20. os gronie.

pomyslalam o takich zestawach ale nie wiem czy wypada czy kolor ok czy dlugosc dobra i ogolnie ... mam 22 lata jestem szczupla nosze rozmiar 36/38 i mam 175 cm wzrostu.

Bardzo podoba mi sie to zestawienie plus bolerko na ramiona... ale czy braz jest ok? i czy dlugosc przed kolana wypada?
image

Uploaded with ImageShack.us

albo taka sliwkowa sukienka dluzasza od tej pierwszej plus gladiatorki... ale czy takie butki pasuja??
image

Uploaded with ImageShack.us

No i jeszcze pomysl kolezanki z niebieska sukienka ale nie jestem przekonana...
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sukienka dla świadkowej.... dylemat

mnie sie bardzo podoba kolor brązowy...:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sukienka dla świadkowej.... dylemat

sukienka ładna, akurat na taką okazję moim zdaniem, kolory wszystkie fajne, ale te buty blee :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sukienka dla świadkowej.... dylemat

śliwkowa.;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sukienka dla świadkowej.... dylemat

dlaczego buty bleee??? chodzi ci zapewne o te gladiatorko-botko-sandaly :P mojej mamie sie podobaja ale babci juz nie hehe moim zdaniem są modne i ładne taki akcent :)) nie podobaja mi sie te blekitne tylko ale kolezanka mowi ze super do tej sukienki tyle ze ja sie w blekicie nie widze ale mam wrazenie ze okazja bycia druhna wymaga stonowanego jasnego koloru i elegancji ...niewiem! pomozcie... :)) ja jestem za zestawem pierwszym utwierdzcie mnie w przekonaniu ze jest ok bo zupelnie nie wiem czy moge sie tak ubrac ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sukienka dla świadkowej.... dylemat

bleee bo mi się nie widzą, może i modne ale dla mnie brzydkie i nieeleganckie - ale każdy ma prawo do własnego zdania; jeśli chodzi o kolory to najbardziej mi się podoba śliwkowy i ja bym ten wybrała :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sukienka dla świadkowej.... dylemat

ale w sumie za śliwkowa tez jestem tylko nie wiem czy takie butki z cwiekami pasuja na bycie świadkową w kosciele :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sukienka dla świadkowej.... dylemat

mi sie podoba fioletowa sukienka, uwazam, ze zarowno kroj jak i dlugosc sa idealne na taka uroczystosc:) jesli chodzi o buciki, to te do fioletowej sukienki czarne z cwiekami moglyby byc za ostre, zalezy jakie dodatki (toebrka, bizuteria) bys dopasowala i jaka masz urode. ja chyba bym postawila na gladkie, czarne sandalki do tego kopertowka czarna (lub pseudo-węzowa) i fajne zwisajace kolczyki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sukienka dla świadkowej.... dylemat

mam ciemno brazowe włosy podchodzace pod palona kawę, jestem opalona i mam wyraziste oczy :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sukienka dla świadkowej.... dylemat

nie chcę zwyklych wyrazistych sandalkow :/ na tych zdjeciach wllasnie laska jest w takich czarnych zwyklych i moim zdaniem wyglada mdlo :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sukienka dla świadkowej.... dylemat

'nie chce zwyklych banalnych sandalkow' ........ mialo byc hehehe :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sukienka dla świadkowej.... dylemat

nie pasują te buty z ćwiekami wg. mnie, ale to ty będziesz świadkową i sama zdecydujesz :) ja wolałabym właśnie delikatniejsze, bardziej kobiece
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sukienka dla świadkowej.... dylemat

butki gladiatorki pasuja jak najbardziej , dodaja charakteru, tylko moze pominmy cwieki ,uwazam ze gladiatorki sa eleganckie tylko dobrze trzeba do nich dobrac styl sukienki no i styl samych gladiatorek, moja mama bedzie miala takie buty na moim slubie i uwazam ze wygladaja bosko :) . jesli chodzi o sukienke mi najbardziej podoba sie brazowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sukienka dla świadkowej.... dylemat

Moim zdaniem sukienka może być, chociaż sama bym wybrała trochę dłuższą. Jeśli chodzi o kolor to moim zdaniem najładniejsza jest śliwkowa, ale brązowa też niczego sobie - moja przyjaciółka będąc świadkiem na ślubie brata była ubrana na brązowo i bardzo elegancko to wyglądało, więc myślę, że powinno być ok :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sukienka dla świadkowej.... dylemat

mi się podoba najbardziej ta brązowa, buty wybrałabym bardziej eleganckie, jeżeli masz być świadkową
coś w tym stylu
image

image

image

chociaż te gladiatorki co pokazałaś są super, ale nadają sukience zbyt imprezowy charakter
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sukienka dla świadkowej.... dylemat

platformy bardzo mi sie podobaja ale jestem za wysoka zeby nosic 13cm obcasy :))

jestem zdecydowana na ten zestaw plus bolerko ecru :) jest ok ?

image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sukienka dla świadkowej.... dylemat

Te blekitne buty sa suuuuper, sliczne i mega pasuja do sukienki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sukienka dla świadkowej.... dylemat

dla mnie bomba :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wiśniowa Aleja (41 odpowiedzi)

Położenie osiedla w niewielkiej odległości od al. Armii Krajowej oraz al. Pawła Adamowicza...

Osiedle Warszawska (4 odpowiedzi)

Osiedle Warszawska powstaje w doskonale skomunikowanym miejscu, w bardzo popularnej wśród...

Zamojska Vita (3 odpowiedzi)

Ujeścisko oferuje bogate zaplecze handlowo-usługowe. Są tu dostępne sklepy, a także poczta,...