szkoła podstawowa nr 24 we Wrzeszczu - poproszę o opinie

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
szkoła znajduje się przy ul .Lilli Wenedy, muszę zapisać córkę i szukam opinii o tej szkole.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szkoła podstawowa nr 24 we Wrzeszczu - poproszę o opinie

Podbijam.

Proszę o opinie o tej szkole.

Z góry dzięki za odpowiedzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szkoła podstawowa nr 24 we Wrzeszczu - poproszę o opinie

Moja córka w tym roku kończy już tę właśnie szkołę , oceniam ten czas uczęszczania tam za udany. Nauka na poziomie , nauczyciele bardzo życzliwi , szkoła świeżo po remoncie, myślę że nie będziecie żałowali decyzji puszczenia dziecka tam do szkoły. Moje dziecko od klasy pierwszej aż do szóstej prowadzi Pani Barbara Brzozowska kochany nauczyciel, szczera i wyrozumiała myślę, że to nauczyciel z powołania. Jak najbardziej polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szkoła podstawowa nr 24 we Wrzeszczu - poproszę o opinie

W 4,5 i 6 klasie uczy nauczyciel nauczania początkowego? Jeszcze nigdy i nigdzie się z tym nie spotkałam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szkoła podstawowa nr 24 we Wrzeszczu - poproszę o opinie

nauczycielem tzn głównym była inna pani a wspomagający nauczyciel idzie z klasa od 1 az do 6
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szkoła podstawowa nr 24 we Wrzeszczu - poproszę o opinie

Nauczyciel wspomagający nie prowadzi klasy. Od tego jest wychowawca a ten drugi pomaga jedynie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: szkoła podstawowa nr 24 we Wrzeszczu - poproszę o opinie

Chyba, ze wspomagający jest wychowawcą w 4-6. A tak jest w 24. Ma to swoje plusy i minusy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szkoła podstawowa nr 24 we Wrzeszczu - poproszę o opinie

Ok, ale w 1-3 był tylko nauczycielem wspomagającym więc nie prowadził klasy. A tu było napisane wprost, że nauczyciel prowadzi klasę od 1 klasy do 6.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szkoła podstawowa nr 24 we Wrzeszczu - poproszę o opinie

kobietki to jest tak od klasy 1 do 3 wychowawcą klasy była pani Rzewuska Grażyna ,nauczycielem wspomagającym była pani Barbara Brzozowska .
Natomiast od klasy 4 do teraz znaczy klasy 6 jest wychowawcą klasy pani Barbara Brzozowska, która także jest nauczycielem wspomagajacym w klasie integracyjnej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szkoła podstawowa nr 24 we Wrzeszczu - poproszę o opinie

Nauczyciel wspomagający jest drugim wychowawcą-na równi ,prowadzi całą klasę.
Na tym powinna polegać integracja!
Przebywa więcej z klasa niż wychowawca.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Heh... pani Barbara Brzozowska to oligofrenosurdopedagog a nie nauczyciel wychowania początkowego... Najpierw pomyśleć potem pisać!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

odradzam - kolejne osoby odchodza z klas ostatnich ...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

a czemu uciekają? co takiego złego się dzieje?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nic się nie dzieje, właśnie ta szkoła jest najlepsza w okolicy.. Chyba inne szkoły próbują "zdobyć" w ten sposób nowych uczniów..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pytanie czym dla ~ana jest okolica. Sa inne lepsze szkoly, niewiele dalej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś może napisać aktualną opinie o tej szkole ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może ktoś poleci inne szkoły w tej okolicy ? Byłoby super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam bardzo złe zdanie o tej szkole. Zabraliśmy dzieci w trakcie roku szkolnego.
Po pierwsze: szkoła uważa się, ma w opisie, że jest szkołą integracyjną. Prawdą jest, że większość dzieci w klasach ma takie lub inne orzeczenia. Natomiast pomoc dzieciom taktycznie jej potrzebujących jest znikoma. Tłumaczą to przeładowaniem, choć szkoła jest kameralna.
Większość nauczycieli nie przyjmuje do wiadomości treści orzeczenia lub zaleceń lekarskich i stawia oceny za coś co jest efektem dysfunkcji nie zaniedbania (np. dziecko z mutyzmem lub afazją dostaje jedynki za brak aktywności lub słabe czytanie).
Nauczyciele prowadzą dziennik elektroniczny byle jak, nie kontaktują się z rodzicami.
Podstawową formą nauki są prace domowe i oceny, oceny,oceny.
Starszy syn miał z jednego przedmiotu 13 ocen, w tym 8 jedynek i nikt nie umiał określić za co. Pani stwierdziła, że 'to tylko tak informacjnie'.
Starsze dziecko miało nerwicę szkolną, w nocy sprawdzało prace domowe.
Mam też bardzo przykrą obserwację, że dzieci trudniejsze, z dużymi problemami są ze szkoły po prostu usuwane.
Dużo zastrzeżeń mam do poszczególnych nauczycieli, ale wyjątkowo negatywnie zapisała się pani ucząca wychowania fizycznego, ktora w oczywisty dla wszystkich sposób, dyskryminowała lub wręcz znęcała się nad chłopcami-nawet jeśli nie prowadziła z nimi zajęć.
Mieliśmy wybór - zgłoszenie do kuratorium szeregu nieprawidłowości lub opuszczenie murów tej szkoły.
Nie jesteśmy jedyni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na jaką szkołę się Państwo zdecydowali? Jestem obecnie na etapie wyboru i każda opinia jest niezwykle pomocna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam, kadra pedagogiczna to jakaś porażka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Ostrogi piętowe - jakie zabiegi najskuteczniejsze? (75 odpowiedzi)

Czy ktoś się borykał z tym problemem? Jakie zabiegi najbardziej pomagają?

Trampolina- jaki rozmiar wybrac? (15 odpowiedzi)

Hej, mamy w planie kupic trampoline,ale zupelnie nie wiemy jaki rozmiar kupic najlepiej,sa rozne...

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (131 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....