Baltic Games Plac Zebrań Ludowych Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Jeżeli jeszcze nie masz planów na 16-18 sierpnia to spędź ten czas na najbardziej energetycznym wydarzeniu tego lata w Polsce. Przed Wami BALTIC GAMES 2013!

Tegoroczna edycja będzie mieć jeszcze większego kopa niż poprzednich 5 edycji. Nasz nowy partner - VANS rozpali tłum do czerwoności zaproszonymi zawodnikami oraz muzyką, która będzie rządzić na scenie koncertowej. Do pieca dołoży tak jak i w zeszłym roku Monster Energy Drink, który przywiezie swoich najlepszych zawodników oraz niespodziankę która zmiażdży system! Wszystko to odbędzie się ponownie na Placu Zebrań Ludowych, ponieważ tamten klimat jest nie do podrobienia. Pole campingowe przy skateparku, słońce, głośny rock'n'roll, najlepsi zawodnicy świata i przede wszystkim wspaniali ludzie, którzy kochają sporty ekstremalne oraz dobrą zabawę.

Główną gwiazdą, która zagra w sobotę (tj. 17.08.2013) podczas festiwalu Baltic Games będzie zespół Illusion. Panowie z Gdańska stali się wyjątkowo popularni głównie w latach 90' otrzymując miano wiecznej legendy ostrego, gitarowego grania. Przed Illusion zagrają kolejne dwa zespoły z Trójmiasta, które nie pozwolą stać bezczynnie, lecz zachęcą do czynnego udziału w koncercie.Poszalejcie z nami, bo w końcu to my wszyscy wspólnie tworzymy ten niezapomniany klimat.
Do zobaczenia na Baltic Games w Gdańsku!

Ruszyła oficjalna strona festiwalu!
Zobacz nasze relacje z poprzednich edycji Baltic Games!

Więcej info na www.balticplace.pl, www.vans.pl oraz www.monsterenergy.com

Informacja o biletach

Karnet:
przedsprzedaż internetowa - 69 zł
kasa w dniu imprezy - 79 zł

Bilet dzienny:
piątek - 10 zł
sobota (cena obejmuje koncert) - 35 zł
niedziela (cena obejmuje after party) - 35 zł

Bilet dzienny (w kasie):
piątek - 10 zł
sobota - 39 zł
niedziela - 39 zł

Karnety rodzinne (w kasie):
dorosły - 69 zł
dziecko do 12 lat - 55 zł

Bilety rodzinne - piątek (w kasie):
dorosły - 10 zł
dziecko do 12 lat - 5 zł

Bilety rodzinne - sb i ndz (w kasie):
dorosły - 39 zł
dziecko do 12 lat - 29 zł

Czytaj także