Honor Baltic Games Plac Zebrań Ludowych Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Baltic Games to największe wydarzenie sportów ekstremalnych w Polsce. Event ten to przede wszystkim zawody deskorolkowe i BMX-owe, ale to tylko wierzchołek góry atrakcji, jakie czekają odwiedzających nasz festiwal. Na balticowym festiwalu nie sposób się nudzić - od atrakcji dla miłośników sportów ekstremalnych, jak skatepark dla widzów, skim-board, minirampy itp., poprzez konkursy z nagrodami, targi z ciuchami i sprzętem po okazyjnych cenach. Baltic Games to także muzyka, która kulminuje się podczas koncertów po zakończeniu zawodów. Z roku na rok podwyższamy poprzeczkę, staramy się, aby nasza impreza była znana nie tylko w Europie, ale i na całym świecie! Na Baltic Games zapraszani są profesjonalni skateboarderzy i riderzy BMX z najróżniejszych zakątków świata. Już niejednokrotnie odwiedzali nas zawodowcy z USA, w którym sporty ekstremalne są na niesamowicie wysokim poziomie.
Nadchodząca edycja Baltic Games

gru 6

niedziela, g. 18:00

Gdańsk
Najnowsza edycja Baltic Games to coś czego jeszcze nie było. Tym razem zawodnicy z całego świata zmierzą się w dwóch dyscyplinach - Skateboarding oraz BMX na dwóch specjalnie przygotowanych skateparkach. Niesamowite show zostało rozbudowane o zawody taneczne, w których wezmą najlepsi tancerze z całego kraju. Nie zabraknie również strefy targowej, na której wystawią się najważniejsze dystrybucje oraz marki branżowe.

Kolejną nowością jest duża strefa Tattoo Zone, w której udział będzie brać nie mała ilość najciekawszych studiów tatuażu.

Historia Baltic Games

Impreza, której początki sięgają 2008 roku, gdy kilku zapaleńców postanowiło stworzyć największe zawody sportów ekstremalnych w naszym kraju. Festiwal ten, zdążył stać się tradycją obowiązkowej obecności każdego fana dobrej rozrywki. Od widowiskowego sportu, poprzez masę aktywności dla festiwalowiczów, aż po wyśmienicie dobrą muzykę.

EKIPA

Wojtek Tandeck
Ekipowy Godfather, właściciel i założyciel BG ramps i Baltic Games. Były PRO mountain i snowboarder, obecnie człowiek telefon, który ogarnia 90% festiwalowych spraw i dba, żeby ekipa miała co robić przez cały rok.

"Melek" jest naszym projektantem. Odpowiada za projekty skateparków festiwalowych i tych budowanych przez BG ramps w całej Polsce. Współtwórca ekipy AUTENTYK

Sebastian Celejewski
Sebastian zajmuje się u nas sprawami parku. Na co dzień buduje z ekipą BG ramps na terenie całego kraju. Podczas festiwalu dba, aby wszystkie ewentualne usterki usuwane były na bieżąco. Słynie z brawurowej jazdy samochodem Fiat Ducato oraz imprezowego nastawienia :) Trafił do nas wprost z zimnej Norwegii w połowie 2014 roku i ma za sobą już 2 edycje festiwalu.

Zbyszek Celejewski
W ekipie od 2013. Zajmuje się głównie budową skateparków z BG ramps, gdzie jest operatorem CNC - maszyny wycinającej skateparkowe przeszkody. Wolne chwile spędza jeżdżąc na MTB i BMX'ie, dzięki czemu pomaga nam testować przeszkody. Podczas festiwalu zajmuje się parkiem.

Konrad Dembek
Nadworny fotograf. Po za robieniem zdjęć i pracą przy skateparkach w BG ramps, zajmuje się naszymi social mediami oraz zapraszaniem zawodników BMX.

Patryk Rzepa
O czesc wizualną Baltic Games dba Patryk. Wszystkie grafiki związane z festiwalem są jego autorstwa. Oprócz tego Patryk odpowiedzialny jest za media oraz balticowe filmy video. Twórca serwisu modowego Yucky.pl. W ekipie od 2012 roku.

Luiza Sitarska
"Iśka" nazywana też SKATE MOM, jest koordynatorem - dba o prawidłowy przebieg zawodów i rządzi biurem podczas eventu. Odpowiada za zapraszanie zawodników SKATE oraz zajmuje się ich transferami. W ekipie od 2011.

Marcin Paczesny
Najnowszy "nabytek" Baltikowej ekipy. Marcin będzie odpowiedzialny za rytualne rysunki na rękach, nogach i gdzie tam popadnie podczas najbliższej edycji festiwalu. Jest twórcą znanego w całej Polsce Cropp Tattoo Konwent'u.

Paweł Sołtysiński
Kolejny nowy nabytek w naszej stajni odpowiadać będzie za dobry humor na trybunach i kontest taneczny , jest jak chodząca elektrownia i to się wam na bank udzieli.

Bilety oraz więcej informacji znajdziesz na www.balticgames.coInformacja o biletach

Ceny w dniu imprezy
Piątek - 25 zł
Sobota - 35 zł
Niedziela 35 zł
Karnet - 75 zł

Czytaj także