Bieg Urodzinowy - cykl Biegowe Grand Prix Gdyni Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Bieg Urodzinowy - cykl Biegowe Grand Prix Gdyni Opinie (6)

Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim to pierwszy start z cyklu PKO Grand Prix Gdyni. Upamiętnia on nadanie Gdyni praw miejskich. Impreza będzie trwała 2 dni. Pierwszego dnia odbędą się imprezy towarzyszące, drugiego zaś dnia wystartuje bieg główny na dystansie 10 km.

Relacja z imprezy

Zapisy na PKO Grand Prix Gdyni 2018 ruszyły 11 stycznia. Rejestracja odbywa się poprzez profil zawodnika na stronie internetowej zawodów.

Szczegółowe informacje o pakietach.

W 2017 roku zwyciężył, który 12 lutego odbył się w Gdyni, zwyciężył Tomasz Grycko. Wśród kobiet najszybsza okazała się Monika Czapiewska. W biegu głównym na dystansie 10 kilometrów wystartowało 4199 uczestników. Kolejne 639 osób wzięło udział w sobotnich biegach młodzieżowych i marszach nordic walking.

Trasa Biegu Urodzinowego z PKO Bankiem Polskim wieść będzie ulicami: Górskiego - Sportowa - Łużycka- Rondo Macieja Brzeskiego - Stryjska - Aleja Zwycięstwa - Świętojańska - Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego - Bulwar Nadmorski - Aleja Topolowa - Zawiszy Czarnego - Armii Krajowej - Świętojańska - Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego - Władysława IV - Aleja Zwycięstwa - Stryjska - Rondo Macieja Brzeskiego - Łużycka - Sportowa - K. Górskiego


Zobacz wideo


Program minutowy:
17 lutego (sobota)

10:00 Start Młodzieżowych Marszów Nordic Walking
10:45 Start Marszu Nordic Walking w kategorii Open
11:15 Ceremonia dekoracji Młodzieżowych Marszów Nordic Walking
12:00 Start Biegu Młodzieżowego w kategorii Starszaków
12:15 Ceremonia dekoracji Marszu Nordic Walking w kategorii Open
12:45 Start Biegu Młodzieżowego w kategorii Młodzików
13:30 Start Biegu Młodzieżowego w kategorii Juniorów
14:00 Ceremonia dekoracji Biegów Młodzieżowych
14:30 Start Biegu Malucha dla osób urodzonych w przedziale 1 stycznia 2014 roku - 17 lutego 2018 roku
15:00 Start Biegu Malucha dla osób urodzonych w przedziale 1 stycznia 2012 roku - 31 grudnia 2013 roku

18 lutego (niedziela)

10:00 Start Biegu Głównego na 10 km
12:00 Ceremonia dekoracji Biegu Głównego na 10 kmChcesz zobaczyć więcej? Kliknij tutaj.


Zbieraj punkty w ramach Ligi Biegowej
Czy wiesz, że przekraczając metę Biegu Urodzinowego z PKO Bankiem Polskim, powiększasz swoją pulę punktów, zdobywanych w ramach rywalizacji Ligi Biegowej? Im więcej punktów, tym większe szanse na nagrodę!

To całkowicie bezpłatna rywalizacja dla biegaczy, która trwa cały rok. W Lidze Biegowej każdy ma szansę wygrać jedną ze 146 nagród.

Wystarczy, że się zarejestrujesz na stronie ligabiegowa.pl. Już? Gratulujemy, właśnie dołączyłeś do Ligi Biegowej! Od tej pory ilekroć dobiegniesz do mety jednego z organizowanych w całej Polsce biegów na 5km, 10km, półmaratonie lub maratonie, twój czas zostanie zamieniony na punkty w rankingach naszej Ligi.

"Biegacze" - specjalny pokaz filmowy dla uczestników PKO Grand Prix Gdyni
Gdyńskie Centrum Sportu zaprasza na pokaz filmu "Biegacze", który odbędzie się w Gdyńskim Centrum Filmowym w sobotę, 17 lutego 2018 roku, o godzinie 17.00. Wydarzenie to adresowane jest szczególnie do uczestników Biegu Urodzinowego z PKO Bankiem Polskim. Zawodnicy, którzy wybiorą się do Kina Studyjnego GCF ze swoimi numerami startowymi, zobaczą film w promocyjnej cenie 11 złotych.
Gościem specjalnym będzie Piotr Suchenia.

W związku z biegiem zachodzi konieczność czasowego zamknięcia kilku ulic.

Sobota 17.02
w godzinach 6:00 - 16:00:
Olimpijska, Sportowa od Wileńskiej do skrzyżowania z Kazimierza Górskiego, Wileńska, Kazimierza Górskiego od zjazdu na Drogę Gdyńską do Sportowej
w godzinach 8:00 - 14:30: Sportowa od skrzyżowania z Kazimierza Górskiego do ronda przy Saniporze.

Niedziela 18.02
w godzinach 6:00 - 13:00:
Olimpijska, Sportowa od Wileńskiej do ronda przy Saniporze, Wileńska, Kazimierza Górskiego od zjazdu na Drogę Gdyńską do Sportowej
godzinach 09:00 - 13:00: Łużycka, Stryjska od Ronda Macieja Brzeskiego do Alei Zwycięstwa, Aleja Zwycięstwa od Stryjskiej do Świętojańskiej, Świętojańska od Alei Zwycięstwa do 10-go Lutego, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego - Zawiszy Czarnego - Armii Krajowej do ul. Świętojańskiej - Świętojańska do Władysława IV, Władysława IV - Aleja Zwycięstwa do Stryjskiej.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20-100 zł
Bilety dostępne na stronie: www.gpx.gdyniasport.pl