Gdańsk Dźwiga Muzę Plac Zebrań Ludowych Gdańsk Sprawdź!
stat

Uwaga! Impreza już się odbyła

Aktualna edycja: Gdańsk Dźwiga Muzę 2019

Gdańsk Dźwiga Muzę

festiwal muzyczny

termin
lip 20-22
piątek - niedziela
miejsce Plac Zebrań Ludowych
adres Gdańsk, Brama Oliwska
bilety
25 - 60 zł
szczegóły w opisie
Patronat
Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Gdańsk Dźwiga Muzę to festiwal w całości poświęcony kulturze tańca. Kto jeszcze nie ma planów na weekend, niech rezerwuje czas i wpada na Plac Zebrań Ludowych. Nie może Was tam zabraknąć!

Od dziewięciu lat w okresie wakacyjnym Plac Zebrań Ludowych w centrum Miasta Gdańska, zmienia się w miasteczko festiwalowe i wypełnia się kilkutysięcznym tłumem miłośników różnych współczesnych stylów tanecznych, twórców i fanów street art'u i muzyki z całej Polski i z zagranicy. Magię tego wydarzenia i miejsca tworzą młodzi ludzie, emanujący niezwykłą energią i radością, płynącą z autentycznej pasji jaką jest dla nich taniec i muzyka. W muzycznym miasteczku znajdziemy strefy taneczne, strefę regeneracji, muzyczną sceną główną i dance park.

festiwal muzyczny - koncerty w TrójmieścieZobacz wideo


Wśród ogłoszonych artystów znaleźli się: Brodka, Lao Che, Bisz B.O.K, Strachy na Lachy, Kaliber 44, Happysad, Illusion, Bedeos, Daria Zawiałow oraz Bob One & Bas Tajpan.Kto jeszcze nie ma planów, niech wpisuje w kalendarz i zajrzy na Plac Zebrań Ludowych. To będzie dobry weekend!Pełny opis wydarzenia

Informacja o biletach

25 zł za jeden dzień,
60 zł 3-dniowy karnet,
20 zł - 1h 15 min warsztatów tanecznych