Wiedźmin Opinie o spektaklu

Wiedźmin

Opinie (187) ponad 10 zablokowanych

 • zawiedziona
  Do teatru muzycznego chodzę od 15 lat. Byłam uczestnikiem wielu spektakli - w tym także gościnnych. Dodam także, że jestem miłośnikiem fantastyki, fantasy, s-f - czytałam Sapkowskiego. Jestem bardzo zawiedziona spektaklem. Scenografia może i robiła wrażenie - coś nowego, ale muzycznie i wokalnie to najgorszy przedstawienie na jakim byłam. Również fabuła bardzo słaba wg mnie. Dla osoby która wybiera się tam po raz pierwszy - zdecydowanie polecam wybrać coś innego. Notre Dame De Paris - bez porównania - 100 razy lepszy od wiedźmina.
  1 miesiąc
 • Dramat w Muzycznym (3) (opinia sprzed 1 roku)
  Bylem wczoraj, wyszedlem podczas przerwy aby nie przeszkadzac innym.
  Ksiazek Sapkowskiego nie czytalem, w gry nie gralem.
  Spektakt moim zdaniem dramat... doslownie.
  Nigdy wczesniej nie bylem tak zawiedziony w teatrze muzycznym.
  rapa72
  1 rok
  • TEż się zastanawiałem czy nie wyjść w przerwie, dotrwałęm do końca, ale tak słabego spektaklu jeszcze nie widziałem
   ienżet
   8 miesięcy
  • wieźmin
   Byłam drugi raz, moi synowie też (bardzo już dorośli).Mam 64 lata Czytałam. Dobrze że wyszedłeś. Nie musi ci się podobać. Dla mnie mistrzostwo świata. Brawo dla całego zespołu. Pójdę trzeci raz.
   10 miesięcy
  • Sam jestes dramat. Doslownie.
   1 rok
 • mi się podobało
  8 miesięcy
 • tatuaże
  jestem zniesmaczony tatuażami na ciele aktorów!!
  jop
  9 miesięcy
 • Circ du Wiedźmin
  Fabuła niespójna, chaotyczna i nudna jak flaki z olejem. Bardzo przypominało to film z 2001 roku. Jako osoba, która opowiadania o Wiedźminie zna dobrze, nudziłem się strasznie. Z drugiej strony obawiam się, że ktoś, kto książek nie czytał, może mieć kłopot z poskładaniem wszystkiego w całość.
  Od strony technicznej spektakl robi duże wrażenie. Scenografia, kostiumy i charakteryzacja były bardzo dobre. Z drugiej strony niektóre animacje wyświetlane w tle były na bardzo niskim poziomie. Muzyka podobała mi się bardzo. Chylę też czoła przed umiejętnościami wokalnymi aktorów. Gra aktorska niezła. Wyróżniali się odtwórcy ról Geralta, Yennefer, Ciri i Płotki. Calanthe była fatalna.
  Generalnie rzecz biorąc widowisko jest ciekawe, ale nadaje się bardziej do cyrku niż do teatru.
  Barb
  10 miesięcy
 • Co do wulgaryzmów i satanizmu
  Zarówno wulgaryzmy, jak i nawiązania do satanizmu i wywoływanie duchów to żaden wymysł Twórców spektaklu - to język Sapkowskiego i idealne jego odwzorowanie. Zachwyciło mnie właśnie to, jak wiele ma wspólnego spektakl z książkami. Widać, że nie podobało się tym, którzy nie mieli z nimi styczności, ale dla tych, którzy nie czytali, też powinno być ciekawie.
  Wspaniałe widowisko, chyba najlepszy spektakl Muzycznego!
  Gall Anonim
  10 miesięcy
 • Widowiskowy spektakl
  Wspaniały spektakl i świetna muzyka. Były momenty, że nie wiadomo było na czym zawiesić oko, bo wszędzie coś się działo. Fabuła okej, lecz kilka scen było dla mnie kompletnie niepotrzebnych albo wydłużonych. Generalnie jest to Wiedźmin w dość nowoczesnym wydaniu, co nie wszystkim może się spodobać. Podsumowując, spektakl widowiskowy, barwny, z humorem, ze wspaniałą choreografią i muzyką - dla mnie super!!! Naprawdę nie rozumiem jak można wyjść w połowie tego spektaklu.
  Pozytywna
  10 miesięcy
 • Zachwycona
  Jestem zachwycona, grą aktorów- akrobatów, niesamowitą choreografią, pełen podziw dla dzieciaków, brawo dziękuję za mile spędzony czas, polecam ;)
  10 miesięcy
 • Opinia (4) (opinia sprzed 2 lat)
  Czy dla kogos kto nie czytal ksiazki, ten spektakl bedzie ciekawy?
  Jj
  2 lata
  • to już jego problem
   10 miesięcy
  • jako widowisko owszem, jak przedstawienie już mniej (opinia sprzed 2 lat)
   za dużo luźnych wątków, drugoplanowych bohaterow. i fakt - sporo piosenek mocno skręca w stronę ambitnej poezji śpiewanej, drugą Lalką czy skrzypkiem Wiedźmin nie będzie
   er
   2 lata
  • Będzie. Ja też nie czytam Sapkowskiego. Ani generalnie fantasy.
   klikuś
   2 lata
  • NIE (opinia sprzed 2 lat)
   Przede wszystkim jak na musical brak wpadających w ucho piosenek, znakomita większość w tonie żałobnym. Bardziej takie Nabucco niż musical.
   2 lata
 • Duże rozczarowanie (1) (opinia sprzed 1 roku)
  Niestety, ale dałam radę wytrwać jedynie do przerwy (a i to z trudem). Byłam na innych spektaklach w Teatrze Muzycznym i każdy był lepszy. W tym najbardziej męczyły dłużyzny, przeciąganie scen, krzyki, wulgaryzmy. Mam wrażenie, że twórcy spektaklu wyszli z założenia (podobnego zresztą jak twórcy wielu polskich filmów), że im więcej padnie słów na "k" i będzie mowy o "chędożeniu" (oczywiście aktualnie znanym pod inną nazwą), to od razu jest zabawnie, a widz będzie siedział z wypiekami na twarzy. I pewnie u jakiejś grupy osób efekt zostanie osiągnięty, tylko czy na pewno o takich widzów twórcom chodzi...? P.S. Od razu zaznaczam, że książki Sapkowskiego czytałam i bardzo mi się podobały (w przeciwieństwie do tej wersji).
  Ania
  1 rok

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii