2018-03-03 21:20
Do Mizycznego chodzę od 1988 roku ...a po raz pierwszy wyszedłem w przerwie.
Taki spektakl mógł stworzyć tylko ktoś kto ma problemy psychiczne
Beznadziejna muzyka
Beznadziejny dźwięk
Beznadziejne
Do Mizycznego chodzę od 1988 roku ...a po raz pierwszy wyszedłem w przerwie.
Taki spektakl mógł stworzyć tylko ktoś kto ma problemy psychiczne
Beznadziejna muzyka
Beznadziejny dźwięk
Beznadziejne śpiewanie
Beznadziejny pomysł na pokazanie wspaniałej książki
Do tego te koszmarne fotele ... ten co ja zaprojektował powinien za karę siedzieć w nic codzienne przez min 4 godziny bez prawa wstawania ...
2018-03-04 23:25
Szkoda, ze nie został Pan na drugim akcie...może zmieniłby Pan zdanie
2018-02-26 12:39
DO WŁADZ GDYNI ...POLICJI GDYŃSKIEJ (jeśli takie są)
Wyjdźcie ze swoich budynków na ulice i zobaczcie co się dzieje przed Teatrem Muzycznym na publicznym parkingu gdzie KLOSZARDY, KUNDY i BEZDOMNY ELEMENT
DO WŁADZ GDYNI ...POLICJI GDYŃSKIEJ (jeśli takie są)
Wyjdźcie ze swoich budynków na ulice i zobaczcie co się dzieje przed Teatrem Muzycznym na publicznym parkingu gdzie KLOSZARDY, KUNDY i BEZDOMNY ELEMENT terroryzuje osoby idące do teatru, kierowców .... parkujacych auta. Wymuszanie haraczu za niby pomoc w parkowaniu i groźby gdy pieniadzę nie zostaną im przekazane że .... "nie wiem czy Twoje auto bedzie jak wrócisz" (zaznaczam Kloszardy mówiace na TY do osób idących do teatru).
Policja powinna pozamykać tych wymuszaczy haraczu bo to nie jest zgodne z prawem w państwie w którym żyje a coraz mniej czuje się bezpiecznie w tym miejscu. Chyba że ktoś ma od tego działke z wymienionych w nagłówku
Wczoraj tego doświadczyłem.
Wstyd POLICJO ŻE NIC NIE ROBICIE
2018-02-28 17:51
Za to mandaty za złe parkowanie (kawałek maski na zakręcie) to szybko wystawiają
2018-02-27 15:43
Piękna scenografia i choreografia, wspaniała gra dziecięcych aktorów (widać że dużo serca w to włożyły).
Natomiast scenariusz i reżyseria, mega słabe. Niespójny, miejscami nudny spektakl, epatujący wulgaryzmami
Piękna scenografia i choreografia, wspaniała gra dziecięcych aktorów (widać że dużo serca w to włożyły).
Natomiast scenariusz i reżyseria, mega słabe. Niespójny, miejscami nudny spektakl, epatujący wulgaryzmami (które w książkach są ale nie w takim zagęszczeniu), szukanie taniego poklasku. Wtręty ideologiczne i polityczne, zupełnie bez sensu - miały chyba w założeniu być śmieszne, ale spotkały się z obojętną ciszą. Muzyka słaba, zupełnie nie musical'owa... może nadałaby się do jakiegoś ciemnego filmu. Ogólnie rozczarowany jestem; to 'dzieło' do kanonu nie wejdzie.
2017-11-19 13:51
Najgorszy spektakl jaki w zyciu widzialam.Wyszlam po pierwszym akcie. Wulgarny jezyk, czy tego oczekuje widz w teatrze?
2017-11-19 22:46
Też wyszliśmy po pierwszym akcie
2018-02-25 11:36
Warto wiedzieć na co się idzie. Nie mam na Was słów.
2018-02-25 11:34
Normalnie "Nie znam to się wypowiem.". Proszę tego nigdy więcej tego nie robić.
Zachęcam do lektury książki przed następnym pójściem na przedstawienie, które jest na podstawie literatury.
2018-01-31 11:51
2018-01-31 11:57
Bywam w teatrze muzycznym dość często, staram się zobaczyć KAŻDY spektakl - na dużej scenie obowiązkowo każdy!
Fabuła zachwyca graczy, oraz czytelników Sapkowskiego. Muzyka i gra aktorska zachwyca mnie jako
Bywam w teatrze muzycznym dość często, staram się zobaczyć KAŻDY spektakl - na dużej scenie obowiązkowo każdy!
Fabuła zachwyca graczy, oraz czytelników Sapkowskiego. Muzyka i gra aktorska zachwyca mnie jako częstego bywalca teatru! Wiedźmin jest w mojej ocenie najlepszym spektaklem, na którym do tej pory byłam!
BRAWO! Dobre, bo Polskie! :)
2017-11-19 22:43
Pentagramy ,wywoływanie duchów, przekleństwa, wulgaryzmy ,uleczenia przez magów, sceny z erotyzmem i seksem itp
Niech dyrekcja zastanowi się kto i w jakim wieku może to oglądać czy dziecko 10-12letnie może to
Pentagramy ,wywoływanie duchów, przekleństwa, wulgaryzmy ,uleczenia przez magów, sceny z erotyzmem i seksem itp
Niech dyrekcja zastanowi się kto i w jakim wieku może to oglądać czy dziecko 10-12letnie może to oglądać ??? Na marginesie nawiązanie do satanizmu. Ludzie wychodzą w czasie tego spektaklu a w czasie przerwy nawet spora grupa osób wyszła. Porażka !!!
2018-01-31 11:49
2017-12-13 01:03
Jestem zachwycony, jak całym światem Sapkowskiego.
Nie widziałem żeby ktoś wychodził...
Jak nie wiesz na co idziesz to nie nasz problem.
Zadaj sobie najpierw pytanie - czy saga jest dla 10 letniego dziecka? , a potem pisz głupie komentarze.
2018-01-21 19:48
To Janusz ktory mowi, ze nie zabiera dzieci na takie przedstawienia, a w domu pozwala grac dzieciom w gta, cs go, quake i tym podobne gry dla doroslych.
2018-01-20 22:45
Dużo wulgaryzmów, seksu, mało treści choć aktorzy się napracowali, ale nie polecam. I nie jest to spektakl dla dzieci, a dzieci tam występują. No i duża dawka okultyzmu!
2018-01-21 19:45
Ba, codziennie w radiu i telewizji słyszę jak brat zabija brata, teściową, kogoś przypadkowego... I mam kręgosłup moralny nadal sprawny.
2018-01-21 19:43
Zło i dobro były oddzielone wyraźnie od siebie. Pentagram był pułapką (wiedźmy) na dżina, który otruł Wiedźminowi przyjaciela. Bardzo dużo było braterstwa i ochrony ważnych dla głównej postaci osób.. Trzeba było zostać, bo nikt nie zaprzysiągł diabłu duszy. Wyszli zapewne Ci, którzy chcieli zobaczyć Popka w Tańcu z "Gwiazdami".
2018-01-21 11:20
Wiedźmin Sapkowskiego zdecydowanie nie jest dla dzieci, jest pełen wulgaryzmów (co prawda bardziej wyszukanych), magii ("pentagramów" haha) jak i scen seksualnych. Spektakl dość wiernie oddaje jego istotę. Czego się Pan spodziewał?
2017-11-26 14:36
jeśli komuś przeszkadza niech poprzestanie na dziecięcych baśniach.
2018-01-22 00:02
Niestety przedstawieniem trochę się zawiodłam. Głównie muzyką. Na tego typu spektakle idzie się po to by posłuchać świetnej muzyki, a wychodząc nuci się zapamiętane kawałki. Tu z całego przedstawienia może wpaść w ucho
Niestety przedstawieniem trochę się zawiodłam. Głównie muzyką. Na tego typu spektakle idzie się po to by posłuchać świetnej muzyki, a wychodząc nuci się zapamiętane kawałki. Tu z całego przedstawienia może wpaść w ucho muzyka do pojawienia się dżina, Ballada o umarłych i bajka o kocie. Niestety to trochę mało.
Dodatkowo kostiumy to absolutna porażka. Szlachta w konkurach na królewskim dworze ubrana w chłopskie spodnie i kapoty z kijami w rękach czy Jeż, którego wprowadza opis jako męża w pełnej nabijanej zbroi, a na scenę wchodzi chłopak w skórzanych spodniach, gołej klacie i skórzanym napierśniku/masce. I człowiek sam nie wie czy ma się śmiać czy płakać.
No i nie można zapomnieć o tym, że Geralt walcząc z pojedynczym zbójem na szlaku walczy i walczy, i jakoś nie może przeciwnika. Geralt, który powinien wykonać dwa oszczędne ruchy i skończyć tą zabawę.
Z plusów zdecydowanie odtwórczyni roli Ciri i Płotka - magiczna kreacja postaci. Natomiast zupełnie nie trafiona interpretacji Yen, która tu to zdzirowata i pijana wioskowa wiedźma, nie elegancka czarodziejka.
Na przedstawienie można się przejść, ale należy zdecydowanie ograniczyć swoje oczekiwania.
2018-01-21 09:31
spektakl magiczny, nastrojowy. Brawa dla PŁOTKI !!!
2017-10-16 08:29
Jestem graczem, trylogię gry pochłonąłem niczym niemowlę butelkę mleka, spektakl mimo, iż fanem teatru nie jestem zrobił na mnie ogromne wrażenie !! polecam wszystkim graczom i nie tylko!! szacun, że nie tylko zza
Jestem graczem, trylogię gry pochłonąłem niczym niemowlę butelkę mleka, spektakl mimo, iż fanem teatru nie jestem zrobił na mnie ogromne wrażenie !! polecam wszystkim graczom i nie tylko!! szacun, że nie tylko zza wielkiej wody przychodzą do nas produkcje (coraz bardziej denne) - ale mamy też u siebie coś wspaniałego, czym można się pochwalić i szczycić, brawo dla aktorów za wkład i wysiłek!! Yennefer w wykonaniu P. Kasi W. po prostu petarda, życzę wszystkim kobietom tyle wdzięku i seksapilu. Cała ścieżka dźwiękowa powoduje, że włos się jeży :) Kwestie Ciri wyciskają łzy. Polecam serdecznie, a wszystkim hejterom powiem idźcie się wykąpać w przerębli bo chyba już wam się w życiu nudzi.
2017-12-13 01:05
Trylogia gry ?
2018-01-15 21:15
bardzo kolokwialnie miałem tu na myśli trzy części gry komputerowej o tytule Wiedźmin wydane przez polską firmę CDProjekt, czy się to fachowo nazywa trylogią czy nie to mnie już mniej interesuje, chciałem po prostu
bardzo kolokwialnie miałem tu na myśli trzy części gry komputerowej o tytule Wiedźmin wydane przez polską firmę CDProjekt, czy się to fachowo nazywa trylogią czy nie to mnie już mniej interesuje, chciałem po prostu nawiązać do tej produkcji jako, że odniosła na świecie niemały sukces. Jak się Pan zamierzasz czepiać o jakieś detale to będę żałował, że czas marnuję na tłumaczenia. W każdym razie gra też ma świetną fabułę zwłaszcza 3 część i dlatego jestem dumny, że są to nasze rodzime produkcje. w tym miejscu oczywiście duży szacunek dla P. Andrzeja Sapkowskiego, bez niego była by figa z makiem, a nie super historia oraz świat.
2017-12-26 17:49
Czy jest jakakolwiek możliwość usłyszenia soundtracku? Wokal aktorów, coś pięknego. Zwłaszcza Geralta i Jeża.
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.