Pseudohodowla

Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady genetyczne. Właścicele produkuja psy, krzyżując psiaki jak popadnie....Nużyca, ciezkie alergie, wady wrodzone serdusza, psy dwupłciowe...mozna wymieniac dalej a psy potem sie tylko męczą, a my wlascieciele stajemy na glowie aby im pomoc....dla większosci z nas pies jest członkiem rodziny, ze zrobimy wszystko aby im pomoc. Specjalne karmy, drogie badania I leczenie...to cena jaka placimy ..
popieram tę opinię 78 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: Pseudohodowla

http://expresskaszubski.pl/pl/11_wiadomosci/35239_stara-huta-znaleziono-120-martwych-psow-na-posesji-animalsi-uratowali-ponad-setke.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://expresskaszubski.pl/pl/11_wiadomosci/35239_stara-huta-znaleziono-120-martwych-psow-na-posesji-animalsi-uratowali-ponad-setke.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i udało sìę ją posadzić,pisałem że jej nie odpuszcze i nie odpuściłem.Dzwoniłem do pani weterynarz i nie mogła w to uwierzyć,powiedziała że tego by się nie spodziewała taka miła osoba. Pani izabela też nie odbiera chyba jest bardzo zajęta he he
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podaj maila proszę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wieczorem podam maila
Zobaczcie co znalazłam
http://expresskaszubski.pl/pl/11_wiadomosci/35239_stara-huta-znaleziono-120-martwych-psow-na-posesji-animalsi-uratowali-ponad-setke.html
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pseudohodowla

Tam w FCI to dopiero walki robia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę wszystkich którzy kupili psa z tej hodowli i piesek niestety nie przeżył o kontakt pod wybranym mejlem jeśli posiadacie książeczke szczepień możemy ją posadzić do więzienia
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

lizakowskia@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę o jakiś e-mail do kontaktu w tej sprawie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spotkało mnie to samo w zeszłym tygodniu musiałem uśpić szczeniaka po całotygodniowym podawania kropluwek dzwoniłem do pani weterynarz i posiada ona dwie pieczątki to jest starsza pani i na pewno nie szczepi tych psów.Jak powiedziałem że zgłaczam na policje zawiadomienie o przestępstwie fałszerstwa zadzwoniła do starej huty i oddała mi część pieniędzy ale ja na tym nie skończe,posadze ją do więzienia
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadza sie a to jest fałszerstwo i grozi za to 3 do 5 lat więzienia dzwoniłem do pani weterynaż ona zadzwoniła do starej huty i to babsko przelao pieniądze na moje konto widocznie nie chce iść siedzieć.Z tą umową w sądzie nie wygra się ale fałszerstwo można udowodnić
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wystarcz zgłosić na policje prawdopodobieństwo fałszerstwa kk art 270
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę pomóc jak można wsadzić ją do więzienia na 3 do 5lat
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakiś kontakt można prosić?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dodatkowo ubliżasz człowiekowi wyzywając go od jąkałów. jesteś taka idealna? tragedia że ludzie to czytają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

skoro piszesz prawdę to nie powinieneś bać się swoich danych jakie ma hodowca. czego się boisz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wszystkie ostatnie posty to prawda, ja również kupiłam pieska z tej hodowli - Stara Huta 26A pseudoStowarzyszenie Miłośników Psów i Kotów Rasowych. Przy mnie Pani również wykonała test na parvovirus, który wyszedł negatywny, niestety dzień później piesek zachorował na parvovirusa. Weterynarz, gdy zobaczył test powiedział, że jeśli były tam chore psy i choroba się dopiero rozwijała to mógł wyjść w tamtej chwili negatywny. Nie ma się tutaj co ekscytować tym, że "hodowca" robi test na parvo. Każdy powinien go robić. Piesek malutki, nacierpiał się bardzo. Mnóstwo wizyt u lekarza, zastrzyków, beznadziejne samopoczucie.
Mało tego, Pani informuje, że jeśli piesek jest chory, to zabierają go, leczą, a gdyby zdechł to dają innego. Jakiś koszmar
Wejścia pilnuje facet jąkała, który nie potrafi się wysłowić i na każde pytanie odsyła do szefowej. Pozwalają wejść tylko jednej osobie niby ze względu na covid, a sami siedzą bez maseczki. Umowa jest tak skonstruowana, że niestety nie ma możliwości dochodzić swoich praw.... inna rzecz, że w tej ekscytacji na widok małego pieska i wśród tysiąca pytań nie zwraca się na to uwagi (co niestety jest ogromnym błędem i biorę to na klatę).
To co jedna z Pań pisze, że wzięła pieska z litości Nie dziwię się, bo patrząc na sytuację w tym domu, to faktycznie też możemy mieć takie poczucie, że uratowaliśmy mu życie, teraz psiak ma ciepły dom i kochających ludzi wokół. Psy towarzyszyły mi zawsze od dziecka, z reguły były to psy z ciapkowa. Nie można krytykować kogoś, że chce psa kupić. Ma do tego pełne prawo. Krytykować należy tych co psy porzucają i tych co stwarzają im piekło tak jak np. nierzetelni hodowcy.
Poza tym nie ma co się dziwić, że wpisy są anonimowe. Właścicielka pseudohodowli ma umowy, a na nich adresy zamieszkania, telefony. Biorąc pod uwagę gbura-psychopatę, co zdejmował łańcuchy i kłódkę z bramy wjazdowej, bo są zamknięci jak w twierdzy, to też mam wątpliwości co do podania swoich danych.
Co jeszcze ciekawe, sprawdźcie książeczki weterynarz z Lubonia ciekawe czy ten weterynarz faktycznie jeździ szczepić te psy spod Poznania do Starej Huty jak pokazuje mapa to ponad 348 km. Warte zastanowienia
Piszcie jeśli Was też spotkała taka sytuacja, bo nie można pozwolić, aby to babsko kontynuowało swoją działalność Ktoś podejmuje jakieś kroki w tej sprawie??? Chętnie dołączę
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupiłam 12-mscy temu i sytuacja była podobna jak opisujesz. Niestety jest to pseudohodowla, bo chcąc zarejestrować psa w FCI usłyszałam "to niemożliwe". Mioty nie były zarejestrowane. Jest tam typowa masówka/ produkcja... U mnie Pai Marzena również nie chciała podać mi adresu, dostałam go dopiero w dzień przyjazdu po szczeniaka. Przez tydzień dzwoniła do mnie, zęby szybciej odebrała psa - niepokojące naleganie. Same odebranie psiaka było dość dziwne, bo nie pozwolili wejść mnie i mojemu narzeczonemu RAZEM podpisać umowę, tylko miałam wejść sama... Warunki dość dziwne...

Niewątpliwie jest to pseudohodowla. My czujemy się oszukani...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

ostatni wpis niezadowolonej pani to już żenada. pieska wzięła z litości, jest zdrowy ale trzeba nabazgrać na hodowcę. nawet pochwaliła się testem jaki rzadko robi hodowca. jakim trzeba byc człowiekiem żeby tak po ludziach jechac a jak widac wszystko jest ok z psem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12

jak tu wierzyć skoro same anonimy a dobre opinie mieszaja się ze złymi.
ludzie przedstawcie dokumenty a nie bazgracie . ludzie piszą że jest umowa od hodowcy. to dlaczego z niej nie korzystacie. najlepiej jest nabazgrać i się cieszyć z cudzej krzywdy. co za świat
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Inne tematy z forum

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...

Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę? (19 odpowiedzi)

j.w zna ktoś tą hodowlę, warto kupić tam pieska? bardzo proszę o pomoc bo ja się kompletnie na...

Weterynarz dla buldoga francuskiego (3 odpowiedzi)

Witam, czy ktoś może polecić weterynarza, który specjalizuje się w leczeniu buldogow francuskich