Pseudohodowla

Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady genetyczne. Właścicele produkuja psy, krzyżując psiaki jak popadnie....Nużyca, ciezkie alergie, wady wrodzone serdusza, psy dwupłciowe...mozna wymieniac dalej a psy potem sie tylko męczą, a my wlascieciele stajemy na glowie aby im pomoc....dla większosci z nas pies jest członkiem rodziny, ze zrobimy wszystko aby im pomoc. Specjalne karmy, drogie badania I leczenie...to cena jaka placimy ..
popieram tę opinię 78 nie zgadzam się z tą opinią 12

Czy może Pani po Świętach skontaktować się ze mną 530526227
Kupiłam pieska nasze cierpienie okrutne Mam nadzieje ze wyzdrowieje wydałam na leczenie 1000 zł
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pseudohodowla

Kupiłam psa i jest łysienie jest wielki problem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pseudohodowla

U mnie ten sam problem,piesek łysieje.Rownież kontaktowałam się z osobami które brały psa od tej Kobiety! Widzę że temat nadaje się do telewizji.Ta kobieta nie może zarabiać na krzywdzie zwierząt!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Broń Boże nie kupuj z tamtąd psa ! Nie daje Ci do myslenia ilość sprzedawanych ras ? Jeśli mi nie wierzysz , że nie dzieje się w tej hodowli dobrze , zadzwoń do Państwowego Inspektora Weterynarii w Kartuzach i zapytaj go o tę hodowlę , albo zadzwoń na Policję w Kartuzach i zapytaj czy byli kiedyś wzywani na tę posesję i czy toczą się jakieś postępowania wobec właścicielki ? Wiem, że się toczą bo sama byłam już 2 razy przesłuchiwana w charakterze świadka. To śmierdzące miejsce , które nie jest żadną hodowlą tylko okrutną żywą maszynką do robienia pieniędzy ,zostanie w końcu kiedyś zamknięte , a ta kobieta rozliczona z okrucieństw !
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pseudohodowla

Pieski są nadal na sprzedaż, dzwoniłam pytałam z zamiarem kupna, ale teraz się mocno zastanawiam po tym co tu przeczytałam.....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, dokladnie. Bardzo dziwne jest, ze weterynarz jest z drugiego konca Polski. Wydaje mi sie, ze mamy do czynienia z wystawianiem ksiazeczek zdrowia in blanco z zawyzonym wiekiem i nieprawdziwymi szczepieniami!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ta sama sytuacja 2 tygodnie temu..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pseudohodowla

Czy zgłosiła pani pozew, jesteśmy w podobnej sytuacji chcemy składać pozew.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałam tak samo. Przez pierwsze dwa tygodnie pies pod kroplówką z ciężką anemią. Wymiotowała, nie chciała jeść. Pani twierdziła, że to przez leki na odrobaczenie, a moja Zuzia miała 50% szans na przeżycie. Jak już się udało ją podkarmić ze strzykawki i zrobiła kupkę, od razu na badania. Wykazało Kokcydia. Odpowiednie leczenie i piesek ma się dobrze. Warto zbadać psa konkretnie na te pasożyty, podobno powodują u psów anemie. Swoją drogą przemiła konwersacja z hodowcą, człowiek takich bajek się nasłuchał :) :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja, a co jest ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Anonim,skontaktuj sie z adresem,który podałam Megi,wszystko bedziesz wiedział.
starahutapseudohodowlapsow@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Megi,skontaktuj sie z podanym adresem,poniżej.
Opisz swoja sytuacje.Tam jest osoba,która zbiera takie informacje.
starahutapseudohodowlapsow@gmail.com
Pozdr
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pseudohodowla

Czy mogę prosić o kontakt 605990243
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kogo zglosilas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już zgłosiłam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Paula,dostałaś zwrot pieniedzy?Ewidentnie,piesek uszkodzony.Zdrowy żyje 15 lat!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hodowczyni dobrze wie,że to prawda.Nikt nie donosi.Takie są fakty!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Całą posesję widać na google maps wnioski wyciągmijcie sami
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Megi,zgłaszaj do sądu.Tak nie moze byc!Oszustów należy karać!!Mój znajomy zabrał sie juz za to!Miał takie samo doświadczenie -psy chore i uszkodzone genetycznie-koszmar dla psów i kupujących.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę? (19 odpowiedzi)

j.w zna ktoś tą hodowlę, warto kupić tam pieska? bardzo proszę o pomoc bo ja się kompletnie na...

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...

Weterynarz dla buldoga francuskiego (3 odpowiedzi)

Witam, czy ktoś może polecić weterynarza, który specjalizuje się w leczeniu buldogow francuskich