Katarzyna - ocena (1) Byliśmy na konsultacji ortopedycznej z żoną. Niesamowicie profesjonalne... Katarzyna Grażyna Wenta - ocena (1) Oddział neurologii zasługuje na dużą pochwałę, wszystkie Panie pielęgniarki... Grażyna Wenta Bogdan - ocena (1) Byliśmy na konsultacji z żoną u Pani doktor Doroty Biesek. Niesamowicie... Bogdan
Katarzyna - opinia (1) Tydzień temu miałam badanie w pracowni endoskopii. Pan Doktor Paweł K. to... Katarzyna Ryszard - opinia (1) Oddział Chirurgii - opieka znakomita. Interesują się pacjentem, w... Ryszard Alicja - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona. Leżałam na oddziale laryngologicznym. Dziękuję... Alicja Bogdan Chrzanowski - opinia (1) W dniach 24.02.-09.03.2021 r. przebywałem w szpitalu 7 MW, będąc w ciężkim... Bogdan Chrzanowski Katarzyna - opinia (1) W Sytuacji obecnej Covid 19, wspaniała opieka lekarska na oddziale... Katarzyna beata - opinia (1) Polecam bardzo chirurgię - oddział wyremontowany, czysty, bardzo życzliwe... beata Odział Neurologii (1) Jestem bardzo zadowolona z pobytu na Oddziale Neurologii w 7szmw. Panie... Pacjentka Polecam (1) Jeśli można polecić Oddział Chirurgii ogólnej to polecam ten szpital. Czas... Ela Najwyższe słowa uznania dla oddziału urologicznego (2) Wyrazy ogromnego szacunku i uznania dla pracy całego Oddziału Urologicznego.... Adam Kardasz Oddział chirurgiczny na medal (1) W 7 SMW miałem operowaną przepuklinę brzuszną. Łącznie spędziłem tam 2 noce.... Adam Wzorcowa Urologia (1) Ogromny szacunek dla pracy Oddziału Urologicznego na którym przebywałem we... Andrzej Podziękowanie za pobyt na ORTOPEDII (1) Bardzo serdecznie dziękuję za remont mojego kolana.Znakomity... kolęda aleksander Bardzo dobrzy lekarze (1) Przebywałem na oddziale gastroenterologicznym na początku tego roku. Lekarze... Ryszard Oddział Chirurgii Urazowej i Otropedycznej (1) Bardzo serdecznie dziękuję za przyjęcie na oddział i perfekcyjnie... Pacjentka ORT Oddział chirurgii urazowo - ortopedycznej (5) Pacjent jest traktowany podmiotowo. Mam poważne zastrzeżenia, co do pracy... spostrzeżenia Oddział chirurgii onkologicznej. (3) Moja mama w tym roku kończy 81 lat, miała zabieg wycięcia odcinka jelita... syn Podziękowania za profesjonalną opiekę. (1) Chciałbym bardzo podziękować za opiekę nad moją Mamą. Jesteśmy bardzo... Waldemar B.