Wspaniały relaks i odstresowanie po ciężkiej pracy (1) Gorąco polecam masaż ręczny i gorącymi kamieniami. W activku czuję się jak u... Magdalena Gimnastyka korekcyjna (1) Od ponad 3 lat Pani Ewa ćwiczy indywidualnie z moim 7-letnim synem z zespołem... Karolina Tak dla rehabilitacji w Activek (1) Bardzo polecam. Korzystam z pomocy Pana Krzysztofa. Spotkałam się z... Grażyna Wawrzyniak
Polecam biegaczom! (1) Jako biegaczowi przytrafiają mi się większe albo mniejsze kontuzje, bardziej... Magdalena Szczerze polecam to centrum (1) Para znakomitych fachowców: Krzysztof - rehabilitant, wiele razy "naprawiał"... Pit Gabinet godny polecenia. (1) Rehabilitacja u Pana Krzysztofa uratowała mnie przed operacją kręgosłupa.... Ola W. Ćwiczenia u pani Ewy (1) Od dwóch lat uczęszczam do pani Ewy na ćwiczenia - fitness z elementami... Joanna rfabilitacja (1) Niezwykła dbałość o pacjenta i chęć ulżenia jego przypadłościom. To nic,ze... Jolanta Gliniecka Kontaktowi i konkretni (1) Super ludzie, super fachowcy. Pani Ewa i Pan Krzysztof konkretnie zabrali sie... Kasia z Belfastu Polecam rehabilitację po złamaniach w ActivEK (1) Pan Krzysztof to rehabilitant z dużym doświadczeniem, profesjonalny, z... Anna KR najlepsi (1) Dużo trenuje i startuje w zawodach, głównie są to biegi długodystansowe i... przemek szapar Przygotowanie do wyprawy (1) Activek wspierał mnie w przygotowaniach na wyprawę na zamarznięty Bajkał... Janek F. Problemy z kręgosłupem (1) Masaż leczniczy pleców p. Krzysztofa połączony z odpowiednio dobranymi do... stały klient Rewelacja (1) Masaż u Alicji to rewelacja. Masażystka jest rzetelna, przemiła i... Stała klientka Rehabilitacja po wypadku samochodowym (1) Miałem wypadek samochodem, dzięki któremu nie byłem w stanie się ruszać.... Maciek Magda - opinia (1) Gabinet masażu jak najbardziej godny polecenia. Przesympatyczna atmosfera,... Magda polecam (1) diety skuteczne brak efektów jojo personel bez zarzutu. on ZDECYDOWANIE POLECAM (1) Pani Ewa podchodzi indywidualnie do każdej osoby. Rzetelnie przeprowadza... Marta Polecam! (1) Nareszcie gabinet, gdzie nie ma pośpiechu tylko rzetelny wywiad i nastawienie... Ili