joanna kolasińska-sieczkowska - ocena (1) Powiedzieć, że ActiveEK to wyjątkowe miejsce to nie powiedzieć nic. Jest to... joanna kolasińska-sieczkowska Zofia - ocena (1) Najlepsze masaże i rehabilitacja. Z holistycznym podejściem do pacjenta. Nie... Zofia Ewa - opinia (1) Już kilka lat moja córka korzysta z rehabilitacji w Activek, którą prowadzi... Ewa
Aneta Rejment - opinia (1) Bardzo profesjonalne i skuteczne masaże. Bardzo mi pomagają. Pan Krzysztof... Aneta Rejment Aneta Rejment - opinia (1) Polecam. Bardzo profesjonalny masaż. Miła atmosfera. Aneta Rejment Wspaniały relaks i odstresowanie po ciężkiej pracy (1) Gorąco polecam masaż ręczny i gorącymi kamieniami. W activku czuję się jak u... Magdalena Gimnastyka korekcyjna (1) Od ponad 3 lat Pani Ewa ćwiczy indywidualnie z moim 7-letnim synem z zespołem... Karolina Tak dla rehabilitacji w Activek (1) Bardzo polecam. Korzystam z pomocy Pana Krzysztofa. Spotkałam się z... Grażyna Wawrzyniak Polecam biegaczom! (1) Jako biegaczowi przytrafiają mi się większe albo mniejsze kontuzje, bardziej... Magdalena Szczerze polecam to centrum (1) Para znakomitych fachowców: Krzysztof - rehabilitant, wiele razy "naprawiał"... Pit Gabinet godny polecenia. (1) Rehabilitacja u Pana Krzysztofa uratowała mnie przed operacją kręgosłupa.... Ola W. Ćwiczenia u pani Ewy (1) Od dwóch lat uczęszczam do pani Ewy na ćwiczenia - fitness z elementami... Joanna rfabilitacja (1) Niezwykła dbałość o pacjenta i chęć ulżenia jego przypadłościom. To nic,ze... Jolanta Gliniecka Kontaktowi i konkretni (1) Super ludzie, super fachowcy. Pani Ewa i Pan Krzysztof konkretnie zabrali sie... Kasia z Belfastu Polecam rehabilitację po złamaniach w ActivEK (1) Pan Krzysztof to rehabilitant z dużym doświadczeniem, profesjonalny, z... Anna KR najlepsi (1) Dużo trenuje i startuje w zawodach, głównie są to biegi długodystansowe i... przemek szapar Przygotowanie do wyprawy (1) Activek wspierał mnie w przygotowaniach na wyprawę na zamarznięty Bajkał... Janek F. Problemy z kręgosłupem (1) Masaż leczniczy pleców p. Krzysztofa połączony z odpowiednio dobranymi do... stały klient Rewelacja (1) Masaż u Alicji to rewelacja. Masażystka jest rzetelna, przemiła i... Stała klientka Rehabilitacja po wypadku samochodowym (1) Miałem wypadek samochodem, dzięki któremu nie byłem w stanie się ruszać.... Maciek