Joan - opinia (1) Doskonała. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Joan Beata z Jasienia - opinia (1) Wychodzę od Pani Magdy po zabiegach jak nowo narodzona. Beata Beata z Jasienia Beata z Jasienia - opinia (1) Super dokładne wykonanie na 200%. Beata Beata z Jasienia
Beata z Jasienia - opinia (1) super zabiegi ,bardzo polecam. Beata Beata z Jasienia Beata z Jasienia - opinia (1) Pani Magda i jej różne zabiegi jest na 6!!! Beata Beata z Jasienia Maria L. - opinia (1) Panią Magdę odwiedzam sukcesywnie od ponad 10 lat pełen profesjonalizm. A... Maria L. Maria L. - opinia (1) Panią Magdę odwiedzam systematycznie od ponad 10 lat zawsze profesjonalnie. A... Maria L. Romana - opinia (1) Pani Magda ma ręce, które leczą i koją wszystkie bóle Romana Agnieszka - opinia (1) Pani Magdalena jest przemila osoba z wielkim wyczuciem i sercem. Sluchala... Agnieszka Joan - opinia (1) Profesjonalna i przemiła , kolosalna pomoc w moich dolegliwościach.... Joan Joan - opinia (1) Profesjonalna, wyjątkowa. Makijaż delikatny , jestem b. Zadowolona. Joan Joan - opinia (1) Doskonałą, fachową i przemiła obsługa. Joan Marta - opinia (1) Bardzo fajnie .. masaż naprawdę rewelacyjny .. jest wszystko wytłumaczone..... Marta Dorota - opinia (1) Doświadczenie, wiedza, profesjonalizm, zrozumienie, empatia to wszystko u... Dorota Łukasz - opinia (1) Pani Magda od lat pomaga mi z moimi problemami z plecami. Masaże są wspaniale... Łukasz Anna - opinia (1) Z masażu leczniczego u Pani Magdy korzystam regularnie i nie wyobrażam sobie... Anna Agata D. - opinia (1) Lata temu odwiedzilam po raz pierwszy Akademię Magdaleny Wielgus,... Agata D. Łukasz - opinia (1) Rewelacja! Pełen profesjonalizm i bardzo przyjazna atmosfera. Pani Magdalena... Łukasz Ewa - opinia (1) Do gabinetu Pani Magdy trafiłam wiele lat temu dostając bon prezentowy od... Ewa Katarzyna - opinia (1) Pani Magda ma magiczne dłonie. Potrafi znaleźć problem i sprawić że czuję się... Katarzyna