Al-Car

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Opata Hackiego 8-10

Zdałem ! (1) Polecam gorąco. Wykłady, z których można wiele wynieść. Wielki plus za... Piotrek Polecam ! (1) Super szkoła jazdy ! Szybko i sprawnie przebiegł cały kurs, bez żadnych... Mikołaj Gorąco POLECAM- znakomity ośrodek sprosta wszystkim oczekiwaniom! (1) Mnie również ta szkoła została polecona i faktycznie jest świetna, bardzo... Mateusz
Polecam! (1) Po wyjeżdżeniu 30 godzin w innym ośrodku, czułam się niepewna i niedouczona.... Emilia AL-Car (1) Lepszej szkoły wymarzyć nie mogłem sobie. Klimat panujący zawsze dobry... Paweł POLECAM - szkoła SUPER (1) Polecam OSK AL- CAR w Gdyni na ul. Morskiej 169 Właścicielka i instruktorka... Beti Polecam ! (1) Naprawdę bardzo dobra szkoła! Każdy z instruktorów jest profesjonalny i... Aneta Fantastyczna ekipa! (1) Pani Kierownik Alicja jest bardzo zorganizowaną i konkretną kobietą.... Angelika Sawicka Natalia - opinia (1) Polecam wszystkim ALCAR ! Instruktorki kochane ! Pani Gosia i pani Ala.... Natalia Polecam wszystkim!! (1) Bardzo polecam tą szkołę jazdy. Sama zdałam za 1 razem. Pani Ala potrafi... Marysia Polecam (1) Polecam super instruktorki Małgosia i Alusia , rzeczowo , konkternie bez nerwów Kasia Polecam ! (1) Gorąco polecam ośrodek szkolenia kierowców Al-car. Troszkę mi zajęło zdanie... Monika polecam szkółkę Alcar! (1) Z Panią Alą można się ze wszystkim dogadać, dopasować godziny jazdy, bardzo... Kasia Polecam :) (1) Szkółka naprawdę super, miła atmosfera, dobry poziom nauczania i przede... Natalia Mega Polecam (1) Polecam Szkołę Al-car Pani Alicja świetne podejście do kursanta super... Krzysztof Spieck POLECAM (2) Co mozna tutaj napisać poprostu POLECAM!!!! Dziekuje za kursik i... Michał super szkoła (1) zdalem za pierwszym razem bardzo polecam Daniel Zdałam za drugim podejściem !!!! (1) Polecam AL_CAR świetna szkoła nauki jazdy w szcególności P Ala to wspaniały... Natalia Magda - opinia (1) Serdecznie polecam! Egzamin zdany za pierwszym razem. Zostałam świetnie... Magda bardzo polecam (1) Szkole p.Ali bede wspominal z usmiechem na twarzy pelen profesjonalizm... Łukasz