Al-Car

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Opata Hackiego 8-10

kursantka (1) Gorąco polecam ja nic nie umiałam ,a zdałam za pierwszym razem dzięki... absolwent NAJLEPSZA SZKOŁA W GDYNI !!!! (1) Jak najbardziej POLECAM !!! Zaczynając od - ATRAKCYJNEJ ceny kursu !!! Po... kamila Słabiutko (3) Nie polecam. Po nich musiałem dokupować godziny i stratą pieniędzy było tam... Adaśko
Paulina - opinia (1) bardzo się stresowałam podczas egzaminów, podchodziłam kilka razy i już... Paulina ŚWIETNA SZKÓŁKA JAZDY (1) świetna szkółka jazdy, polecam. Duża zdawalność egzaminów państwowych.... Marcin Ż Polecam Al-car (1) Dziekuje instruktorom, szkolenie bardzo profesjonalne, jazdy to sama... rrr AL- Car (6) Dzięki tej szkole zostałam profesjonalnie przygotowana do egzaminu.Dziękuje... Monika prawko (1) Extra szkoła jazdy.Mam same dobre wspomnienia z kursu. Nauka upłynęła bez... Lena opinia o szkole (1) zdecydowanie polecam. pozytywnie mnie zaskoczyli. muszę przyznać, że miałem... Z. gosia (1) zdałam!przeniosłam się z innego ośrodka do al-car i to była DOBRA decyzja,... Gosia UDAŁO SIĘ ! ;) (1) OSK "Al-Car" jest naprawdę godny polecenia. Ciekawie prowadzona teoria i co... Patrycja Mam prawko !!! :) (2) Pełen profesjonalizm przy miłej atmosferze :) gorąco polecam wszystkim!... Agnieszka ,,Dodatek'' z Kościerzyny (1) Ja również bardzo serdecznie polecam wszystkim szkołę Al-car. Jestem z... Sylwia Ł. Al Car (1) Super naprawde polecam a zwlaszcza Pania szefowa goraca ja Pozdrawiam prawko... Mateusz Rewelacja POLECAM! (1) Miła atmosfera bez stresu wykłady , jazdy bardzo nauczające Dziękuję... Helenka GORĄCO POLECAM SZKOŁĘ AL-CAR!!! (1) Chciałabym wszystkim bardzo polecic tę szkołę naprawdę rewelacja.Takich... Irena Na co czekasz? Ucz się z Al-car! :) (1) Oh jakie wspaniałe uczucie, poczułam że ciężar spadł i unoszę się nad ziemią... Alicja G. Polecam w 100% (1) Polecam Ośrodek Al-car a zwłaszcza naukę u pani Ali :) Zdałam od razu po... Edyta H. ŚWIETNA SZKOŁA JAZDY! GORĄCO POLECAM (1) Al- car to świetna szkoła jazdy, gorąco polecam. W szczególności polecam pana... SABINA REWELACJA !!! (1) Serdecznie polecam OSK AL-CAR. Zajęcia teoretyczne z Krzyśkiem, wiedza... Agnieszka Pionke