Al-Car

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Opata Hackiego 8-10

Martyna - ocena (2) Pani Ala to najlepsza instruktorka (Pan Adrian też super). Konkretna, nie... Martyna Igor - ocena (2) Serdecznie polecam szkółkę prawa jazdy Al-Car OSK. Profesjonalne... Igor Łukasz - ocena (2) Bardzo polecam! Ośrodek szkolenia prowadzą osoby z pasją do zawodu,... Łukasz
Ewa - ocena (2) Polecam gorąco p. Ala super człowiek z ogromnym doświadczeniem mega... Ewa Julia - ocena (1) Pani Alicja i pan Sławek świetni instruktorzy, spokojni i cierpliwi, świetna... Julia Kamila - ocena (1) Serdecznie polecam! Po pięciu latach przerwy od zrobienia kursu w innej... Kamila Michał Ochmański - opinia (1) Ludziskaaaa!!!! Zdałem za pierwszym razem!!! Dziękuję Alicjo i Sławku!!!... Michał Ochmański Emilka - opinia (1) Serdecznie polecam, Pani Alicja oraz Pan Sławek doskonale przygotowali mnie... Emilka Anna - opinia (1) Wszystko przebiegło bardzo płynnie. Miałam przyjemność jeździć z p Sławkiem,... Anna Oliwia P. - opinia (1) Szczerze polecam-jazdy w tej szkółce to połączenie przyjemnego z pożytecznym:) Oliwia P. Robert Zurawski - opinia (1) Jedna z najlepszych szkół.Profesjonalnie podchodzą do kursanta i całego... Robert Zurawski Joanna - opinia (1) Pani Alicja najlepsza instruktorka goraco polecam . Joanna Tomasz - opinia (1) Wooow Super, dziękuję za szkolenie na piątkę - dzięki któremu zdałem za... Tomasz Mariusz - opinia (1) Szukasz szkoły, która Cię przygotuje do zdania egzaminu w stu procentach?... Mariusz Sandra Niźnik - opinia (1) Serdecznie polecam Osk i naukę jazdy z Panią Alicją. Pełen profesjonalizm,... Sandra Niźnik Polecam wszystkim (2) Polecam wszystkim, którzy chcą się nauczyć jeździć a nie tylko zdać,w... Agnieszka Polecam (1) Egzamin zdany za pierwszym razem. Wspaniała atmosfera, kompetentni... Anonim Polecam (1) Pani Ala, super sprawa Szybko, rzeczowo. PORD zdany za pierwszym. Polecam dla... Szymon Szkoła idealna !!! (1) Najlepsza szkoła Polecam!!! Super podejście do kursantów , miła atmosfera na... Artur Najlepszy ośrodek szkoloenia kierowców w Gdyni. (1) Polecam w 100% ten ośrodek. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Moim... Natalia