Al-Car

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Opata Hackiego 8-10

Dobra szkoła (1) Bardzo dobra obsługa i poziom kursu, a także przystępna cena. Dzisiaj zdałam... Ola super szkoła POLECAM !! (1) dzisiaj zdałem teorię oraz praktykę za pierwszym razem, zostałem... Dawid Michał - opinia (1) Elastyczny grafik szkoleń, profesjonalne podejście i skuteczność - zdałem za... Michał
Jedna z najlepszych szkół (1) Tanio, szybko i profesjonalnie. Dużo wolnych terminów - szybkie ukończenie... Mateusz Al-car nr 1 !!! (1) Szczerze polecam szkołę Al-car. Za sprawą wyrozumiałości i umiejętności... Daria Najlepiej!! (1) Szczerze polecam! Pani Ala - mistrzyni w swojej pracy. Zaliczyłam w "AL CAR"... Aśka POLECAM (1) Polecam gorąco! Świetne przygotowanie, miła atmosfera oraz przystępna cena za... Ela Zdane! POLECAM! (1) Długo szukałem odpowiedniej szkoły do nauki jazdy, Al-Car polecili mi... Dawid K Polecam !!!! (1) Polecam z calego serca osrodek szkolenia Al-Car , p.Alicj Dettleff ma... Monika Okoniewska zdałam :) (1) Dziękuję bardzo za wspaniałą i konkretną obsługę,rewelacyjny kontakt,a... Alicja :) Polecam. (1) Polecam OSK Al-car. Prawko zdane za drugim razem, teoria za pierwszym.... Kamil Polecam!! (1) Prawo jazdy zdane i po stresie. Szybko łatwo i przyjemnie! Dziękuję za owocną... Justyna Super, po prostu pełny profesjonalizm! (1) Zostałam znakomicie przygotowana. Teoria zdana w pierwszym terminie. Praktyka... Ola Polecam wszystkim! (1) Dziś stałam się kierowcą kat. B! I to wszystko zawdzięczam p.Alicji !... Wiola Ś. ZAJE.....A SZKOLA (1) Poleca ta szkole bardzo dobre szkolenie jesli chodzi o teorie i praktyke... dawid POLECAM ! (1) Serdecznie Polcem tę szkołę Jazdy ! Instruktorzy podchodzą do szkolenia... Szymon T. Za pierwszym! (1) Super sprawa i to za taką cenę! Zdecydowałam się na AlCar tylko ze wzgląd na... Mała Mi szkoła marzeń! (1) Szkoła jazdy, w której NAPRAWDĘ uczą jeździć! Genialny sposób przekazywania... Karina Polecam (1) Jak najbardziej polecam. Kurs w rewelacyjnej cenie, szybko i rzetelnie... Paula ZDAŁAM (1) Muszę sie pochwalić że nie wieżyłam sama sobie że mi sie uda zdać co prawda... Agnieszka Wyszecka