Izabela - ocena (1) Zawsze profesjonalnie Izabela Justyna - ocena (1) W ubiegłym roku korzystałam z trzech kursów w Anatomic. Za każdym razem byłam... Justyna Joanna - ocena (1) Polecam gorąco, wybór szkoły trafiony. To szkoła dla początkujących i dla... Joanna
Bogna - ocena (1) Polecam centrum szkoleniowe Anatomic. Byłam dwukrotnie na kursie lomi lomi... Bogna Beata - opinia (1) Polecam z całego serca, tak jak uczy pani Karolina Beata jakub - opinia (1) pełen profesjonalizm nauczania :) duza wiedza polecam z całego serca jakub Ewa - opinia (1) Serdecznie polecam za całokształt Ewa Jola J. - opinia (1) Brakuje gwiazdek do oceny Anatomic, pełen profesjonalizm, pasja i ogromna... Jola J. Marcin Ameryk - opinia (1) O masażu marzyłem blisko od trzydziestu lat i wreszcie spełniłem to marzenie.... Marcin Ameryk Kris - opinia (1) Jedno z tych miejsc, za którymi się tęskni po skończeniu nauczania.... Kris Katarzyna Kaczanowska - opinia (1) Wybór kursu masażu Lomi Lomi Nui u Karoliny Leguckiej był strzałem w... Katarzyna Kaczanowska Kasia - opinia (1) Polecić komuś naukę w tej Szkole to nic nie powiedzieć . Jest to miejsce... Kasia Martaaa - opinia (1) Zanim cokolwiek tu napisałam długo zastanawiałam się jak opisać przebieg... Martaaa Alona - opinia (1) Skończyłam kurs Lomi Lomi Nui i jestem pod wrażeniem jak dużo może się... Alona Anna - opinia (1) Przemiła atmosfera, kompetentny i cudowny nauczyciel. Polecam wszystkim... Anna Hanna - opinia (1) Nie wiem ile gwiazdek dać Karolinie ale dałabym dużo więcej,jest niesamowita... Hanna Joanna - opinia (1) Polecam gorąco każdemu! Ukończyłam kurs refleksologii stóp. Fantastyczna... Joanna Elena - opinia (1) Witam wszystkich .Z pewnością o 100 % polecam Anatomic. Profesjonalizm,... Elena Szczerze polecam! (1) Każdy z nas wie, jak ważny jest pierwszy kontakt. Anatomic nie jest zwyczajną... Kursantka masażu 2w1, tkanki głę :) Moja ocena... (1) ...Ocena maksymalna :) wrażenia na prawdę niesamowite! :) Cudownie jest uczyć... Beata