Art GSM

Serwis i naprawa telefonów komórkowych

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 38/12

Szybko i w przystepnej cenie (1) Oddałem do tego serwisu już 3 urządzenia. Każdy zrobiony był bardzo szybko w... Marcin Naprawa tabletu (1) Kolejna wymiana stłuczonego wyświetlacza LCD tym razem w tablecie i wszystko... Michał Trox - opinia (1) Gorąco polecam usługi tego serwisu. Wymiana wyświetlacza w telefonie wykonana... Trox
rewelacja! (1) Bylem w bardzo pilnej potrzebie wymiany ekranu w XPerii Z3, kilka serwisow... Bartek rewelacja! (1) Bylem w bardzo pilnej potrzebie wymiany ekranu w XPerii Z3, kilka serwisow... Bartek Art GSM (1) Pęknięta szybka w smartfonie wymieniona w niecałe dwie godziny, przy cenie... Woj Gorąco polecam! (1) Wymiana ekranu w telefonie One Plus One - usługa, której żaden serwis nie... Michał B Wymiana klawiatury w BlackBerry Q10 (1) Sprawna realizacja, po 30 minutach znowu można było pisać (telefon wymagał... Tomasz Serwis godny polecenia! (1) Bardzo sprawna i expresowa naprawa telefonu , cena usługi bardzo... Figo7 Naprawa tel (1) Naprawa iPhone 5 - wyprostowanie korpusu telefonu, wymiana taśmy gł.... Tom Polecam! (1) Profesjonalna obsługa i przystępne ceny. Polecam! :) Studentka Bardzo zadowolona klientka ! (1) Jestem bardzo zadowolona ,ze znalazłam o to ten serwis . W innych miejscach... Natalia dobra - solidna FIRMA (1) Dzisiaj naprawiałem telefon - wymieniałem przednia szybę w iPhonie - usługa... Edek Gdańsk Polecam! (1) Profesjonalna obsługa, telefon do odbioru już po dwóch godzinach. Cena usługi... Łukasz bardzo ale to bardzo polecam (1) Dla tego pana każde zadanie to nie problem!!!!! Radzi sobie nawet jak telefon... Paulina Ola - opinia (1) Serwis godny polecenia, błyskawiczny czas realizacji zlecenia, przystępna... Ola Szybko, profesjonalnie, tanio. (1) Serwis na prawdę godny polecenia. Naprawa wykonana w kilkanaście minut (w... Martuśka profesjonalnie, szybko i tanio (1) Szczerze polecam Art GSM. Do wymiany miałam wyswietlacz i dotyk w telefonie.... Paulina Polecam (1) Szybko sprawnie i tanio. Pan naprawił mój telefon w błyskawicznym tempie. Patrycja Profesjonalna obsluga (1) Telefon naprawiony w trybie natychmiastowym, trafna diagnoza problemu, mila... Aneta