Art GSM

Serwis i naprawa telefonów komórkowych

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 38/12

Henryk - ocena (1) Szybka i solidna naprawa smartfona w bardzo przystępnej cenie. Henryk Łukasz - opinia (1) Miałem problem z ładowaniem telefonu , usterka została naprawiona wszystko... Łukasz jamajka - opinia (1) Bardzo dobre warunki jamajka
DDD - opinia (1) Wszystko ok. Polecam DDD Sław - opinia (1) Pacjent Samsung M31s. Szybka i profesjonalna diagnoza i jeszcze szynsza... Sław Leszek - opinia (1) Wymiana modułu aparatu odbyła się od ręki, trwała ok.15-20min i kosztowała... Leszek Daniel - opinia (1) Bardzo dobry serwis. Pan Arek zna się na rzeczy. Wymiana wyświetlacza w... Daniel Agata - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z naprawy telefonów. Mega szybki czas realizacji,... Agata Janusz - opinia (1) Rzetelna i szybka obsługa (wymiana baterii w telefonie). Pomoc w rozwiązaniu... Janusz Michał - opinia (1) Wymiana ekranu dotykowego w urządzeniu Microsoft Surface Pro została... Michał Agnieszka - opinia (1) Rewelacyjny kontakt z właścicielem , błyskawiczna realizacja naprawy ,... Agnieszka Star - opinia (1) Bardzo polecam! Pan naprawił głośnik bez wymiany, wystarczyło wyczyścić! Star Tomek - opinia (1) Bardzo polecam serwis. Pan Arek naprawił mi już komputer, telefon po... Tomek Dziewczyna od iPhone 7 - opinia (1) Polecam wszystkim! Profesjonalizm i duża chęć pomocy jest bardzo mocnym... Dziewczyna od iPhone 7 Mikołaj - opinia (1) Fachowa i szybka obsługa na najwyższym poziomie. Widać, że Pan zna się na tym... Mikołaj CSB - opinia (1) Usługi realizowane bardzo szynko, nawet "na poczekaniu". Rzetelna informacja... CSB Laura - opinia (1) Szybko, miło i skutecznie :))) bardzi polecam Laura Kapka - opinia (1) Szybko i sprawnie. Profesjonalne podejście. Wymieniałem wyświetlacz Huawei... Kapka Rafał R. - opinia (1) Wymiana baterii wykonana od ręki (po wcześniejszym umówieniu wizyty). Szybko,... Rafał R. Tomasz L. - opinia (1) Wartość Zdecydowanie polecam. Błyskawiczny kontakt, świetne podejście. Towar... Tomasz L.