Art GSM

Serwis i naprawa telefonów komórkowych

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 38/12

Dziewczyna od iPhone 7 - opinia (1) Polecam wszystkim! Profesjonalizm i duża chęć pomocy jest bardzo mocnym... Dziewczyna od iPhone 7 Mikołaj - opinia (1) Fachowa i szybka obsługa na najwyższym poziomie. Widać, że Pan zna się na tym... Mikołaj CSB - opinia (1) Usługi realizowane bardzo szynko, nawet "na poczekaniu". Rzetelna informacja... CSB
Laura - opinia (1) Szybko, miło i skutecznie :))) bardzi polecam Laura Kapka - opinia (1) Szybko i sprawnie. Profesjonalne podejście. Wymieniałem wyświetlacz Huawei... Kapka Rafał R. - opinia (1) Wymiana baterii wykonana od ręki (po wcześniejszym umówieniu wizyty). Szybko,... Rafał R. Tomasz L. - opinia (1) Wartość Zdecydowanie polecam. Błyskawiczny kontakt, świetne podejście. Towar... Tomasz L. Dawid - opinia (1) Od ręki naprawiono mi tu telefon po zalaniu wodą. Szybko, tanio i sprawnie.... Dawid Iwona - opinia (1) Bardzo dziękuję za reanimację baterii mojego czytnika ebooków, szybko i... Iwona Arek - opinia (1) Pan konkretny,wszystko wytlumaczy,robi sprawnie, naprawde widac ze sie zna na... Arek Doro - opinia (1) Rzetelnosc i fachowa obsluga. Polecam Doro Rafał - opinia (1) Szczególnie bardzo polecam serwis telefonów Art Gsm i Pana Arka - pełen... Rafał Marcin - opinia (1) Chciałem sam wymienić baterię w tablecie co zakończyło się niepowodzeniem.... Marcin Karolina - opinia (1) Szybko, sprawnie i przyjemnie. Pan bardzo kontaktowy. Sms, telefon, przelew,... Karolina Daro - opinia (1) Polecam, bardzo dobry kontakt z klientem , nie trzeba było czekać parę dni,... Daro Naprawa okularów (oprawki Dior) (1) Pan Arkadiusz wielokrotnie ratował mój IPhone i IPad, w obu przypadkach zbita... Magdalena Szybka i profesjonalna robota (1) Pan niesamowicie miły, szybkę aparatu wymienił od ręki, szybko, sprawnie, w... Paulina Emeryt z Moreny (1) Chociaż sam podobno jestem ,,złotą rączką'' to Pan Arek przeszedł moje... Emeryt z Moreny Wymiana baterii (1) Polecam miła tania i szybka obsługa od rego nie trzeba było czekać parę dni... Bartosz Bardzo polecam! (1) Za każdym razem wiem, gdzie się udać ze szwankującym telefonem; usługa... Ula