Art GSM

Serwis i naprawa telefonów komórkowych

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 38/12

Gorąco polecam (1) Korzystalem po raz pierwszy z uslug Art GSM, ale jesli zdarzy sie iz ponownie... Igor Naprawa xperia z3 (1) Telefon (xperia z3) z koniecznością wymiany przedniego ekranu naprawiony w... AdF naprawa telefonu (1) Polecam Pana który podjął się naprawy telefonu komórkowego - wytłumaczył na... Jan
Really great service all around (1) I have visited a few of these cellphone service providers in Gdansk and this... Ralph Polecam! (1) Niezwłoczna naprawa, bardzo przystępne ceny, świetny kontakt z serwisantem,... Kasia Szybko solidnie tanio! (1) Super naprawa, wszystko szybko, dokładnie, kilka razy sprawdzane, ceny bardzo... Karolina Czarodziej nie człowiek (1) Utopiony nowy telefon działający przez 3 dni zanim trafił w ręce Specjalisty,... Magdalena Zdecydowanie polecam ! (1) Udało się uratować mocno zalany telefon.Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Antonina Polecam! (1) Pan poświęcił swój wolny czas na udzielenie mi pomocy, usługa została... Jakub Dobrze, szybko, taniej niz u innych (1) Pan naprawil mi peknieta szybke w samsungu s8 w jeden dzien, za cene o polowe... Moni Naprawa zalanego telefonu (1) Kompletnie zalany telefon, który dodatkowo poleżał mokry - zreanimowany w... Marta Świetny serwis (1) Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Szacunek do klienta i pełne zaangażowanie.... Katarzyna Super sprawnie i profesjonalnie (1) Wymienialem szybke od aparatu w huawei. Naprawa szybka i profesjonalna - nie... Majk Solidna firma ! (1) Pełen profesjonalizm. Szybko i solidnie, a do tego naprawiają elementy,... Mateusz Szybko i profesjonalnie (1) Gorąco polecam artgsm ;) Po spartanej robocie w serwisie TeleExpert w Auchan... michał Brak zastrzeżeń (1) Pęknięty ekran wymieniony, cena bardzo uczciwa, czas realizacji szybszy niż... Krzysztof M. Serwis godny polecenia !! (1) Do Pana prowadzącego serwis Art GSM trafiłam dzięki pozytywnym opiniom na te... Kinga Polecam (1) Po zbiciu szybki w telefonie zapytałam znajomych gdzie się udać. Od razu... Ann Człowiek orkiestra (1) Naprawil kluczyk od samochodu, a potem jeszcze pomógł zapchnac auto bo... Gonsior Polecam (1) Wymiana baterii w telefonie została przeprowadzona bardzo sprawnie i niemal... Piotr