Art GSM

Serwis i naprawa telefonów komórkowych

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 38/12

Dawid - opinia (1) Od ręki naprawiono mi tu telefon po zalaniu wodą. Szybko, tanio i sprawnie.... Dawid Iwona - opinia (1) Bardzo dziękuję za reanimację baterii mojego czytnika ebooków, szybko i... Iwona Arek - opinia (1) Pan konkretny,wszystko wytlumaczy,robi sprawnie, naprawde widac ze sie zna na... Arek
Doro - opinia (1) Rzetelnosc i fachowa obsluga. Polecam Doro Rafał - opinia (1) Szczególnie bardzo polecam serwis telefonów Art Gsm i Pana Arka - pełen... Rafał Marcin - opinia (1) Chciałem sam wymienić baterię w tablecie co zakończyło się niepowodzeniem.... Marcin Karolina - opinia (1) Szybko, sprawnie i przyjemnie. Pan bardzo kontaktowy. Sms, telefon, przelew,... Karolina Daro - opinia (1) Polecam, bardzo dobry kontakt z klientem , nie trzeba było czekać parę dni,... Daro Naprawa okularów (oprawki Dior) (1) Pan Arkadiusz wielokrotnie ratował mój IPhone i IPad, w obu przypadkach zbita... Magdalena Szybka i profesjonalna robota (1) Pan niesamowicie miły, szybkę aparatu wymienił od ręki, szybko, sprawnie, w... Paulina Emeryt z Moreny (1) Chociaż sam podobno jestem ,,złotą rączką'' to Pan Arek przeszedł moje... Emeryt z Moreny Wymiana baterii (1) Polecam miła tania i szybka obsługa od rego nie trzeba było czekać parę dni... Bartosz Bardzo polecam! (1) Za każdym razem wiem, gdzie się udać ze szwankującym telefonem; usługa... Ula Profesjonalnie i szybko (1) Mogę polecić usługi firmy art gsm. miałem do zrobienia wymianę portu USB w... Kuba Idealny serwis do naprawy telefonu (1) Pan Arek podjął się naprawy mojego telefonu, podczas gdy inni "fachowcy"... Łukasz Zdzisław P. - opinia (1) Bardzo szybka naprawa (dotyk i głośnik) miła obsługa i cena przystępna. Pełen... Zdzisław P. Galaxy S6 znów śmiga!!! (1) Staruszek Samsung galaxy s6 wcześniej naprawiany przez nieudaczników trafił w... Radosław polecam (1) Szybka naprawa, miła obsługa, dobra cena. Polecam Ania Telefon uratowany. Polecam! (1) Telefon uratowany. Polecam! Szybko i sprawnie. Kamila Filip - opinia (1) Bardzo sprawna i szybka obsługa i usługa! Polecam! Filip