Art GSM

Serwis i naprawa telefonów komórkowych

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 38/12

Catalin Nechita - opinia (1) Wszystko w najlepszym porządku oddałem do wymiany przedniego wyświetlacza w... Catalin Nechita Polecam (1) Naprawa wyświetlacza - szybko, profesjonalnie, w rozsądnej cenie. Gorąco... Marcin Niezastąpiony w nagłych awariach! (1) Art Gsm zawsze ratuje mój Iphone i Ipad. Żaden autoryzowany serwis Apple nie...
Polecam w 100% (1) Jeśli chodzi o wszelkie uszkodzenia telefonu polecam Art GSM. Ceny... Megan - opinia (1) Zdecydowanie polecam, naprawa od ręki, rozsądna, bez naciągania na... - opinia (1) Ekspresowa i uczciwa naprawa. Polecam. Świetny serwis (1) Szybka i miła obsługa. Telefon naprawiony w ciągu 1,5 godzin. Super. Gorąco... Trauguciarz Polecam!!! (1) Świetna obsługa, niskie ceny w porównaniu do konkurencji, a telefon po... PK Polecam serwis!!! (1) Profesjonalne podejście do klienta. Fachowo, szybko, dobry kontakt. RK Sony Xperia XZ Premium (1) Pan w serwisie prawdziwy magik. W szybkim czasie wymienił mi pęknięty... Krzysztof serdecznie polecam ! (1) Wymiana wyświetlacza w moim roztrzaskanym iphone 7 błyskawiczna. Pomimo braku... Patrycja polecam (1) Rewelacyjna, szybka i fachowa obsługa, przesympatyczny Pan już drugi raz... karolina polecam (1) Wymiana wyświetlacza (set). Usługa szybka, rewelacyjny poziom obsługi i... Marcin Usługa na najwyższym poziomie :) (1) Wymiana wyświetlacza w Sony Xperia - profesjonalnie, świetny dobór części,... Agata Profesjonalizm (1) Pełny profesjonalizm. Dobra organizacja, życzliwość i szybka naprawa.... Zbigniew zdecydowanie polecam ! (1) Najlepszy punkt naprawy telefonów w trójmieście. Fachowiec, który naprawi tel... Monika Jestem pod wrażeniem. (1) Telefon Honor po raz drugi zalany w ciągu miesiąca. Za pierwszym razem obyło... hernanc Świetny serwis (1) Polecam bez żadnego wahania. Korzystałem kilkakrotnie z serwisu smartfonów.... Stanisław Danecki Sony Z3 compact (1) Pan z Art GSM dwa razy uratował mój telefon. Piotr Borowiec Huawei P9 (2) Jestem pozytywnie zaskoczony jak szybko Pan mi wymienił baterię na... Paweł