Art GSM

Serwis i naprawa telefonów komórkowych

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 38/12

Szybko i profesjonalnie. (1) W ART GSM wymienilem zbita szybke oraz przycisk Home w iPhone 5s. Diagnoza... tomasz Bardzo rzetelnie szybko i cena bardzo przystępna. (1) Oddałem tablet z potłuczonym digitizerem inny serwis nie mógł sobie z tym... Sławomir Polecam! (1) Jestem pozytywnie zaskoczona. Telefon wygląda jak nowy, w bardzo krótkim... Oliwia
solidnie i w dobrej cenie (1) Polecam usługi artgsm. Bardzo dobry kontakt, sprawna i szybka naprawa... win POLECAM!!! (1) Szybko, ceny bardzooo konkurencyjne, rzetelnie :) zadowolona Z3 oraz S4 (1) Zdecydowanie polecam usługi tego pana, naprawił mi rozgrzebany przeze mnie... Skorpion_kosmos POLECAM (1) Pełny profesjonalista ,wymiana dotyku IPHONE5 dokladnie,szybko ,tanio,mogę... Marcin polecam (1) mogę polecić z czystym sumieniem. Szybko tanio i dobrze Daria Polecam (1) Polecam. Szybka, fachowa, niska cenowo obsluga. Huawei g7 Super fachowiec (1) Polecam. Naprawa komórki bardzo rzetelnie i szybko (w moim przypadku od ręki... Paweł Dominika - opinia (1) Super kontakt z klijentem, dobra robota. Polecam Dominika Sony xperia z3 (1) Pękniętą szybkę Pan naprawił w 1,5h dodatkowo pomagając mi wcześniej wybrać... Patryk Zdecydowanie polecam! (1) Po upadku mojego tableta na podłogę i zbiciu się szybki digitalizera długo... Midman REWELACJA!!! (1) Po prostu idealny serwis! Bardzo miły kontakt i fachowe doradztwo. Wymiana... niszczycielka sprzętu elektronic Szczerze polecam (1) Bardzo szybka naprawa, rewelacyjny kontakt, niska cena. Karina Pełny profesjonalizm (1) Gdy mój telefon boleśnie zderzył się z podłogą, zaczęłam poszukiwania... Agaaa Wymiana szybki nokia lumia (1) Polecam ekspresowa wymiana wszystko sprawnie i miło Krzysztof ZALANY SAMSUNG GALAXY A5 (1) Gorąco polecam naprawa błyskawiczna zaledwie dwa dni, cena niska ;) Magda naprawa telefonu (1) Gorąco polecam. Szybko i profesjonalnie. Naprawa trwała 1 dzień. Irena XPERIA Z3 (1) Wymiana Dotyku w Xperii Z3 3 godziny , rewelacja gdzie konkurencja oferowała... Waldemar