Auchan

Hipermarkety

Gdańsk, Szczęśliwa 3

Po co w tym sklepie jest kasa pierwszeństwa? (2) Nie rozumiem jaki sens ma wprowadzanie kasy pierwszeństwa w sklepie, w którym... Katarzyna BRAWO NAJLEPSZY MARKET:):):):) (1) JESTEM BARDZO ZASKOCZONA U WAS TO NIE MAM NIC DO GADANIA WASZ MARKET I... KASIA Różnie ceny pomiędzy metką na towarze a zakodowaną w kasie (1) Od pewnego momentu zauważyłem, że ceny niektórych towarów mają dwie ceny - na... niezadowolony
brak dojazdu (2) Ocenę psuje brak dojazdu z Wrzeszcza i okolic. Byłam stałą klientką, a po... była klientka GORACO POLECAM (1) Super promocje a do tego extra naklejki -50% i nie zabawa w jakieś punkty... sylwia tom - opinia (1) Odmówiono mi przyjęcia towaru (dvd "firmy" manta) pomimo jego niezgodności z... tom SKANDAL ZABRANO AUTOBUS 812 I JAK TERAZ DOJECHAC??? (3) JAK MOZNA ZAPOMNIEC O KLIENTACH KTORZY NIE MAJA SAMOCHODU!!! CZYM MY TERAZ... Mieszkanka Zaspy-STAŁY KLIENT AU BRAK DOJAZDU (1) dlaczego nie ma dojazdu z Wrzeszcza Wanda Skandal (1) Kupiłam w tym markecie zepsutą mp3 i nie chcą mi jej przynieść spowrotem ;/... MK pralka w promocji (1) Zakupilem pralke automatyczną Wirpool w Auchan Rumia. Po uruchomieniu... JF ceny bez podatku (1) Jak to jest kupiłem kilka artykułów i liczyłem ceny podane przy... Mirek mloda mama (1) Ceny inne przy towarze, inne w kasie. Większość towaru bez metek:(, więc... mloda mama ZBYT MAŁO PERSONELU (1) MAŁO OTWARTYCH KAS I BRAK OBSŁUGI NA DZIAŁACH. KLIENTKA auchan rumia (1) oszukują na cenech pisza co innego a w kasie co innego wybija przy kasie kody... mila MALGOSIA - opinia (1) Szanowni Panstwo.Jestesmy z mezem Waszymi klientami od lat.Bardzo zadowala... MALGOSIA Complaint from DOWN UNDER (1) As an Australian, who has parents living in Poland I would like to express... Peter Nowak ok (1) Baedzo sobie chwalę to centrum i często tam kupuję.Polecam. Ewa reklamacje (1) Reklamacje w tym sklepie to skandal. Od 1,5 miesiąca nie mogę odebrać... Natalia Oszukiwanie klienta (1) Nie pierwszy raz robiąc zakupy w Auchan chciano mnie oszukać na cenie... KLIENT