Paweł - opinia (1) Nie polecam tego sprzedawcy. Proponuję każdemu bardzo dokładnie sprawdzić... Paweł Pity s max - opinia (2) Po dzisiejszej wizycie u P Arka szczerze odradzam, szkoda czasu. S max który... Pity s max Adam - opinia (1) Bardzo, ale to bardzo polecam firmę pana Arka, rzetelność, sprawność, empatia... Adam
Marzena - opinia (1) Komis godny polecenia! Spory wybór ciekawych aut i duża wiedza sprzedawcy :)... Marzena Kinga - opinia (1) Polecam każdemu kto szuka dobrego auta. Ogromny wybór, miła obsługa. Będę... Kinga Monika - opinia (1) Solidna firma! Auto sprawuje się super bardzo dziękujemy! Monika Ewa - opinia (1) Polecam zdecydowanie! Rewelacyjny komis z dużym wyborem samochodów. Ciężko... Ewa Luiza - opinia (1) Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Polecam serdecznie Luiza Marek - opinia (1) Zdecydowanie Polecam. Pod koniec Sierpnia nabyłem wraz z żoną Forda S-Maxa.... Marek Wiktor - opinia (1) Miło zostałem zaskoczony widząc ofertę komisu. Duży wybór aut w naprawdę... Wiktor Matylda - opinia (1) Samochody zadbane i czyste. Profesjonalne podejście pracowników do klienta.... Matylda Mona S - opinia (1) Oceniam bardzo pozytywnie. Zaskoczona profesjonalną i przemiłą obsługą. Na... Mona S Roksana Dobrowolska - opinia (1) Profesjonalna obsługa, pomaga z każdym problemem oraz niejasnością. Wszystko... Roksana Dobrowolska Arleta Pietrzak - opinia (1) Z czystym sumieniem moge polecić komis. Konkurencyjne ceny. Fachowa obsługa,... Arleta Pietrzak Patryk Romański - opinia (1) Bardzo dobry kontakt. Profesjonalne podejście do Klienta. Auta w komisie w... Patryk Romański Mag Dola - opinia (1) Bardzo polecam,obsługa profesjonalna Bardzo duży wybór aut. Konkretni... Mag Dola Lidia C - opinia (1) Wybór samochodów jest naprawdę spory. Nastawienie do klienta jak i doradzanie... Lidia C Anna L - opinia (1) Trafiłam tu z nadzieją odnalezienia auta idealnego i na szczęście się udało.... Anna L Weronika - opinia (1) Bardzo profesjonalna usługa. Szeroki wybór aut oraz szczegółowe informacje o... Weronika Kamil K. - opinia (1) Wszystko w najlepszym porządku. Świetna obsługa, pomoc w doborze samochodu na... Kamil K.