Jestem zadowolony (1) Jestem zadowolony z wykonanej tutaj naprawy powypadkowej mojego samochodu,... Tomasz Lorek Naprawa (1) Wymiana wahaczy,amortyzatorów oraz naprawa układu hamulcowego. Wszystko w... Piotrek rabek Lakier (1) Naprawy samochodu zawsze wykonują na czas. Współpracujemy od kilku lat i... Marcin Dąbrowski
Naprawa (1) Bardzo pomocny Pan. Mocny wiatr wyrwał mi prawie drzwi z zawiasów okazało... Andrzej Naprawa po kolizji (1) Naprawiałem tutaj samochód po kolizji i nie mam zastrzeżeń co do jakości... Tomasz Polecam (1) Polecam serwis, fajnie mi zrobili mój samochód. Nic już nie stuka. Amelia Klimke Polecam (1) Bardzo profesjonalna firma w tej dziedzinie. W ciemno można oddać im samochód... Damian Grabowski Solidny warsztat (1) Dobrucki to bardzo solidny i dobry warsztat samochodowy. Mimo że trafiłem tu... Mariusz Wojciechowski w porządku, polecam (1) ale na 6 gwiazdek trzeba popracować! Panowie nie spoczywamy na laurach! Gienek Szczęście w nieszczęściu (1) Miałem wielkie szczęście że tu trafiłem z moim samochodem. Przytrafiła mi się... Marcel Lewandowski Przyszłą zima (1) Mamy już połowę kwietnia a ja musiałam założyć zimowe opony bo jechałam z... Alicja Engel Mój najdroższy SMS (1) Mój najdroższy SMS który kosztował mnie 1200 zł musiałem zapłacić u... Daniel Sobolewski Szybka pomoc (1) Bardzo dziękuje za szybką pomoc i naprawę drobnostki w moim samochodzie.... Dariusz Koj Bсе в порядке (1) Bсе в порядке.... Grisza Bogdanow Szybko sprawnie tanio (1) Dziękuje za pomoc, wszystko było szybko, sprawnie i tanio. Alana Radke POLECAM (1) Firma Dobrucki dała się poznać jako solidny warsztat. Polecam wszystkim... Andżelika Drabowska Naprawili mój błąd (1) Chwila nieuwagi i kosztowało mnie to wyminę zderzaka, i kupę nerwów. Znajomi... Alicja Engel Zimowa stłuczka (1) Zimowa stłuczka została szybko i sprawnie usunięta. Polecam usługi Dobruckiego. Blanka Stel I po wgnieceniu (1) Zawiozłem samochód do blacharza i już mam po wgnieceniu. Mają jakieś takie... Dawid Ben Było ślisko (1) Było trochę śliski i teraz blacharz musi zarobić. Oddałem moje 200 koni do... Dagobert Wesołowski