Awet

Weterynarze

Gdańsk, Jana Matejki 22

Katarzyna - ocena (1) Bardzo polecam pana Pawła Makowskiego jako weterynarza. Spokojny, rzeczowy,... Katarzyna Katarzyna - ocena (1) profesjonalni weterynarze z doskonałym podejściem do pacjentów. Wszystkie... Katarzyna Mimi - opinia (1) najlepsi, chodzę tam z moimi pieskami od chyba 30 lat, Mimi
Grzegorz - opinia (1) Słowa wdzięczności dla Panów Adama i Pawła Makowskich lekarzy z gabinetu... Grzegorz Lala Horhe Kryszyna i Cynamon - opinia (1) U Pana Adama leczyłam jako nastolatka swoje myszy i chomiki. Teraz już jako... Lala Horhe Kryszyna i Cynamon Katarzyna Krzeszewska - opinia (1) Doktor Adam Makowski czyni cuda. Uratował mi prawie umierającą, wiekową... Katarzyna Krzeszewska Rico - opinia (1) W lutym 2019 r. nasz pies Rico uległ kontuzji podczas spaceru. Stwierdzono... Rico super weterynarz(e) :) (1) Nie wiem jak do tego doszło iż nie ma tu naszej opini.. POLECAMY!!... Patrycja Polecam - profesjonaliści (1) Polecam gabinet AWET Panów Makowskich. Od ponad 5 lat zajmują się naszymi... Kociara Mój pies reklamą gabinetu (2) Moja suczka Kora jest leczona w AWECIE od ponad 10 lat. Sama ma już 16 i jest... Aga Bardzo dobry weterynarz (1) Poszliśmy tam z naszym pieskiem i po fatalnej obsłudze u innego weterynarza i... Krzysztof Wielkie dzięki (1) Mój pies z wypadku trafił od razu na stół operacyjny. Lekarz podjął szybką,... Michal Absolutnie nie polecam (2) Miłe uśmiechy, dużo gadania, mało kompetencji. Wielka szkoda, że pan Paweł... Lotta Bardzo polecam (1) Bardzo polecam, przyszedłem z moją Korą na wycięcie guza na łapce,... Dawid polecam (1) szybko i konkretnie przeprowadzona sterylizacja kotki. czuła opieka nad... kocia mama :) polecam (1) Polecam powierzenie swojego pupila w ręce doktora Pawła Makowskiego (głównie... zadowolona:) pterion - opinia (1) Lepszej lecznicy ze święcą można szukać. Mój kolejny pies sam mnie prowadzi... pterion polecam! (1) bardzo dziekuje dokotorom z Awetu za uratowanie Pusi! Aniela Hodowla York Biewer-polecam (1) Witam,mam hodowle pięknych rasowych piesków,dla mnie moje pupile są bardzo... Doce Meu Aluno plecam (1) Miałam okazję skorzystać z bezpłatnego czipowania mojego psa i była to moja... Ania