Awet

Weterynarze

Gdańsk, Jana Matejki 22

NIE POLECAM....NIESTETY (1) Mam dwa psy i jesteśmy stałym klientem gabinetu Awet i Awet plus, ale chyba... mirek "Weterynarz rodzinny" (1) Pan Adam Makowski jest naszym "rodzinnym weterynarzem od roku 1983. W tym... Zofia odradzam (1) Wg mnie najgorszy z możliwych weterynarzy. Arogancji, nie widać zamiłowania... Mario
nie polecam zdecydowanie (1) Pan doktor z wyjatkowo fałszywym uśmiechem na twarzy,chodze tylko na... Anna Kasia - opinia (1) swietni lekarze, zarówna pan Adam jak i Paweł. od zawsze lecze w tych... Kasia Nie polecam ! (4) Byłam u niego kilka razy i za każdym razem źle zdiagnozował chorobę psa. Na... xxx NIE POLECAM TEGO GABINETU!!!! (1) Jeżeli zależy Wam na waszych pupilach nie idźcie z nimi do właśnie tej... Wiola Profesjonaliści i doskonałe podejście do zwierząt (1) Szanowni Państwo, MIałąm okazję korzystać z usług innych gabinetów od 5 lat... N.Hanszke ZDECYDOWANIE POLECAM (1) Fachowość, troska, miłość do zwierząt, szacunek do człowieka, delikatność,... Krystyna Dudzis Świetny weterynarz !!! (1) Jestem pod wielkim wrażeniem! bardzo profesjonalni lekarze, którym... Dominika ;) POLECAM I DZIĘKUJĘ!!!!! (1) Szczerze polecam ten gabinet i obu Panów Doktorów. Moja suczka alaskan... właścicielka Sary najlepsi!! (1) świetna, fachowa obsługa, cudowne podejście i do chorego zwierzaka i do... Tuśka POLECAM TEN GABINET (1) BYWAŁAM W TYM GABINECIE Z MOIM PUPILEM JESTEM ZADOWOLONA POLECAM ACIUKA Dziękuję za szybką i trafną diagnozę (1) oraz zdecydowaną pomoc dla psa. Przetrwał. A mogłoby się skończyć źle gdyby... Właścicielka pacjenta Weterynarz (1) Mam bardzo mieszane uczucia dodając opinię.Osobiście lubię Pana Makowskiego... SI mała - opinia (1) Dr Adam Makowski jest bardzo dobrym weterynarzem ale mojemu zwierzątku... mała SUPER CHIRURG (1) Pan dr. Adam Makowski to znakomity chirurg i dermatolog.Ma wspaniałe... Piotr Figiel