BIG Property

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Gdańsk, ks. Bernarda Sychty 7/1A

Joanna - ocena (1) Polecam BIG Property. Pan Łukasz Browarczyk podczas sprzedaży mieszkania... Joanna Tomasz Orłowski - ocena (1) Pan Łukasz wykazał się doskonałą znajomością rynku nieruchomości oraz troską... Tomasz Orłowski Anna - opinia (1) Pan Łukasz pomógł sprzedać nasz dom. Zajął się tym w sposób profesjonalny już... Anna
Adam - opinia (1) Polecam współpracę z Panem Łukaszem Browarczyk. Bardzo profesjonalne... Adam Asia - opinia (1) Polecam współpracę z Panami z BIG Property. Pan Łukasz i Pan Paweł bardzo... Asia Sabina - opinia (1) Polecam serdecznie firmę Big Property. Fachowa pomoc, świetna organizacja... Sabina PN - opinia (1) Bardzo profesjonalnie podejście do tematu najmu powierzchni biurowej. W sumie... PN MM - opinia (1) Firma godna polecenia! Pełen profesjonalizm !!! MM MJ - opinia (1) Współpraca jak zawsze na najwyższym poziomie. Panowie z BIG Property to... MJ Paweł - opinia (1) Bardzo dobry kontakt, sprawne działanie i pomoc! Paweł Dorota Grabowska - opinia (1) Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu Pana Pawła. Sposób w jaki... Dorota Grabowska Paulina - opinia (1) Pan Paweł to profesjonalista w pełnej krasie. Rzeczowy, merytoryczny,... Paulina Joanna - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z opieki, którą zostałam otoczona. Profesjonalna... Joanna A.F. - opinia (1) Polecam! Profesjonalny, rzeczowy, terminowy i (co bardzo ważne) lojalny... A.F. Tomasz - opinia (1) Zdecydowanie polecam współpracę z BIG Property. Bardzo dobrze sprzedałem... Tomasz Sandra - opinia (1) Zdecydowanie wszystkim polecam biuro nieruchomości BIG Property. Przy... Sandra Witold - opinia (1) Firma bardzo dba o bezpieczeństwo swojego klienta przy transakcjach. Witold Polecam! (1) Korzystam od lat z pomocy Pana Pawła. O nic się nie musiałam martwić przy... Katarzyna polecam! (1) Bardzo szybka sprzedaż, dziękujemy Panu Pawłowi za zaangażowanie Dorota Zadowolona klientka (1) Agencja okazała się bardzo pomocna przy kupnie domu. Bez jej pomocy nie... Joanna