Daniel - opinia (1) Zdecydowanie polecam, szkoda naprawiona sprawnie , przed czasem i prawidłowo.... Daniel Artur - opinia (1) W ostatnim czasie w moim BMW E60 pojawił się komunikat "Awaria Napędu". W... Artur Wojtek - opinia (1) Witam. Byłem na serwisie samochodu w aso zdunek. Serwis miał polegać na... Wojtek
Zdunek Gdynia BMW -ramek rejestracyjnych nie dostaniesz w gratisów!!!!!! (2) Zdunek Gdynia życzą sobie za ramki 10zl ,gdzie inne ekskluzywne salony i... Praca (1) Wiele osób podnieca się praca w salonie i w grupie Zdunek mogę napisać pare... :) STANOWCZO NIE POLECAM!! (2) Stanowczo NIE POLECAM. Odbyłem u tego dilera przegląd samochodu przed... Jan Auta używane (1) Obsługa, w moim mniemaniu, dość niechętnie zajęła się osobą, która nie... Zniesmaczony Polecam (3) Powiem szczerze. Mi ta praca odpowiada. Zarobki też nie są złe. Ale prawda... cały czas pracujaca Stzreżcie się też pracy u Zdunka!! (20) Owszem,dostanie się pracę u Zdunka ale z niemal 100% pewnością że długo pracy... Bogdan nie polecam (1) godne uwagi jest tylko to, że do sprzedaży podchodzą tutaj jak do konia -... legwan Brak kontroli wykonania (1) Wymienialem szybe i po podpisaniu dokumentow podeszlismy na tzw. rutynowe... nowy Nareszcie serwis godny BMW!!! (5) Idealny serwis dla klasy PREMIUM! Nikt nie potrafił rozwiązać naprawy... Zadowolony właściciel BMW Blacharnia Zdunek Megane (2) Znakomita i sympatyczna obsługa. Totalnie bezstresowe usuwanie szkody. Zuzky używane Bmw z Gdyni (3) Przepraszam, czy tam ktoś pracuje? kiedyś taki blondas był, jedyny u Zdunka... Maciej Super serwis (1) Wszystko można załatwić ;) trzeba mieć tylko dobry układ z jednym takim... Jędrzej NIGDY nie oddają auta w terminie (1) zawsze mają jakieś ale, zawsze naprawy się przedłużają. Totalnie niesłowni i... Niezadowolona Bmw zdunek złodzieje (1) Byłem na wyważaniu kół. Serwisant stwierdził ze było bicie na felgach, dali... Grzegorz Jestem zadowolony (1) Kupiłem tutaj swoje wymarzone auto i jestem bardzo zadowolony z obsługi,... Jurek Serwis motocyklowy :-( (3) Dwa lata temu kupiłem motocykl BMW R 1200C wierząc ,że dla... Orzech bmw (2) Jestem uzytkownikiem bmw kupionym u zdunka. Jakosc jakosc obslugi serwisu... kierowca