Bar Przystań

Bary Smażalnia ryb

Sopot, al. Wojska Polskiego 11

Ewa - opinia (1) Byliśmy wczoraj z cala rodzina w Barze Przystań. Zupa rybna nie do poznania.... Ewa Edyta - opinia (1) Zupa rybna pierwsza klasa ,tatar z łososia nie do podrobienia ️.Serdecznie... Edyta Wojtek Medeński - opinia (1) Dużo sprytu .Zupa rybna podawana w talerzu miseczce mniejszej niz w zeszłym... Wojtek Medeński
Dariusz - opinia (1) Przereklamowany bar tłumy ludzi jedzenie robione na hurt nie dosmażone ryby... Dariusz Ela - opinia (1) Kosztowaliśmy kilku dań dorsz smażony, bagietki z łosiem, zupa rybacka,... Ela Andrzej - opinia (1) Zawsze z radością wracam w to miejsce.Jest tu zawsze komfortowo.Dowodem tego... Andrzej Elwira - opinia (1) Tatar dobry Kalmary - fuj Grzanka z łososiem - pycha Grzanki z serem - kiedyś... Elwira Michał - opinia (1) Świeżo po obiadku. Filet z miętusa ok ale chłodny, filet z dorsza średni ale... Michał Anna - opinia (1) Podobnie jak wcześniejsze opinie. Zupa rybna tak się popsuła że nie nadaje... Anna Tomek - opinia (1) Ten Bar to jest pomyłka wizeronkowa dla Sopotu. Nie wiem kto tam gotuję ale... Tomek irys - opinia (1) zupa rybna to jakas pomylka zamiast ryb kluski czy rozmokle ryby? a tak... irys Bet - opinia (1) Jestem, a właściwie byłam do dzisiaj częstą klientką, ale zupa rybaka, którą... Bet Wrona - opinia (1) Naprawdę? Ten bar nie ma jeszcze żadnych opinii? No nic, nie lubię się... Wrona Pamiętający rybkę w tym miejscu w standarcie PRL (1) Dziś to klimatyczne miejsce ze światowym standartem wyposażenie i obsługi... Gdańszczanin Tragiczna restauracja (1) Niestety byłem klientem tej restauracji jak wokół ja można tak nazwać... Rafal Przystań (1) Klimatyczny bar z fantastyczna obsługą i dobrym jedzeniem, polecam tatar z... Kacper poziom spadł i to bardzo (1) Jestem zawiedziona jak bardzo spadł poziom zarówno serwowanych dań jak i... Była Stała Klientka Najlepsza ryba w Polsce (1) Jesteśmy tu co roku obowiązkowo. Zupa rybaka to najlepsza zupa rybna pod... Jagoda K. Uwaga na osoby które stoją przy kasie!!! (1) Witam. Rybka bardzo smaczna. tatar z łososia wyśmienity, zupka rybaka pyszna.... wojciech Srednio (1) Mielismy okazję jesc rybki i barszczyk w przystani. Mnóstwo ludzi stoliki... Beti