Bar U Chiefa

Bary

Gdańsk, al. gen. Józefa Hallera 267

Ania i Maciek z Podkarpacia - ocena (1) Byliśmy tam przedwczoraj. Pan uczciwie powiedział, że flądra waży pół kilo i... Ania i Maciek z Podkarpacia Renata i Zdzich z Rzeszowa - ocena (1) W tym roku także tam zajrzymy - nam tam zawsze smakowało. Do zobaczenia w... Renata i Zdzich z Rzeszowa Xxx - opinia (1) Zupa cebulowa Ok ale porcja faktycznie dla dzieci,hamburger jak z MC, ceny... Xxx
Maria - opinia (1) Dobre jedzenie i porcje za takie ceny, inne restauracje w okolicach mają ceny... Maria Anita - opinia (1) Było fajnie . W zupie rybnej mogło by być ciut więcej ryby, ale pewnie i cena... Anita Tommy - opinia (1) Obsługa nie miła, jakby za karę pracowała. Jedzenie nie zbyt dobre a... Tommy AK - opinia (1) Dla mnie najgorsze miejsce jakie odwiedziłam od wieku, wielu lat. Porcje... AK Annn - opinia (1) Najgorszy obiad jaki zjadłam nad morzem , kotlet przypalony , porcje jak dla... Annn Robert - opinia (1) Nie polecam tego miejsca. Ceny i menu ok, ale obsługa na poziomie żenady.... Robert Magda - opinia (1) Dorsz okropny! Porcje jak dla dzieci! Nie polecam! Magda Stracony klient - opinia (2) Nie polecam! Tanio ale porcję jak dla dzieci. Zupa podana w filiżance, nie... Stracony klient Krystian - opinia (1) Bar u Chiefa... co to za nazwa... Kto to jest ten Chief? Ogólnie polecam.... Krystian Izabela - opinia (1) Bardzo polecamy. Zawsze przyjeżdżamy na dorsza do Chiefa. Pyszna, świeża... Izabela Pysznie i smacznie (1) Jakies dwa tyg temu wraz z rodzinka odwiedziliśmy Bar U Chiefa. Po... Mala mi PORAŻKA (2) Totalna porażka! nigdy nie jadłam jeszcze tak niedobrego, przypalonego... paulina Omijać ...... (1) Dzisiaj niedziela - pojechaliśmy na obiad. Flądra. Filet smażona na starym... Baba Super zadowoleni (1) Super rybka i inne dania sympatyczna obsługa i atmosfera zostaliśmy... Asia Żenada (1) Radzę omijać szerokim łukiem ten lokal!! Sprzedawczyni pracuje jak za karę.... Grzegorz Facet po chamsku rżnie klientów na wadze ryb (3) Facet po chamsku rżnie klientów na wadze ryb. Na pytanie przy zamawianiu ile... klient Facet po chamsku rżnie klientów na wadze ryb (2) Facet po chamsku rżnie klientów na wadze ryb. Na pytanie przy zamawianiu... klient