ZKM Gdynia

Komunikacja miejska

Gdynia, Jana Kilińskiego 16

Kierowca 105 nr 2060 26.08.19 z Kosakowa do Gdyni o godz 16.59 (1) Jestem pod wrazeniem kultury jazdy kierowcy jak I zachowania w stosunku do... Pasazer Jakże "kochany "kierowca.:) (1) Jestem na ogół opanowaną osobą,zawsze mam kupiony bilet,ustępuję miejsca... Magda Kami - opinia (1) Witam wlasnie jade trajtkiem numer autobusu 3043 z karwin kurs 17:31 do... Kami
Linia K (1) Linia K - ciągłe kilkunasto lub kilkudziesięcio minutowe spóznienia... Przemek Spóźnienia! (1) Spóźnienia, brak autobusow zastępczych mimo 40 minutowych opóźnień. Tom Nie wypuszczenie dziecka z autobusu (1) Dziecko jechało dzisiaj do szkoły autobusem 152 o godzinie 10:16,wsiadła na... Barbara Małachowska Linia 194 z pogórza (1) Mieszkam od 6 lat na Pogórzu górnym ale w ciągu ostatniego roku koszmar... Pasażerka Kierowca z numerem 2596 chyba pomylił zawod (1) Kierowca z numerem 2596 to chyba jakiś żart. Krzyczy na ludzi, mówi coś pod... Paulina Chamski kierowca z linii 197 (1) Miałam ponad 2 min czasu zeby dojść na przystanek "Oksywie dolne" z Akademii.... Joanna Kierowca tragedia autobus R (1) Beznadziejny dziad,który szarpie, dodaje gazu i zaraz hamuje , opryskliwy ,... Mag Pasażer (1) 6.12 autobus 134 ciepłej na zewnątrz niż w autobusie jakąś porażka zimno jak... Pasażer konduktor foch-DĄS (1) Mieszkam w Gdyni od maja i zawsze na swojej drodze spotykałam przemiłych... NIEgdynianka zastanów się bo i ty możesz być kaleką (1) Dzisiaj 30.10.2018r. na przystanku przy ul;Myśliwskiej kierowca z ''Z''o... maria Wzór godny naśladowania (1) Wspaniałe, że są tacy kierowcy, którzy nie wożą pasażerów "za karę".... Izabela Ham (1) Dziś przed momentem spotkałam się z chamstwem u kierowcy z numerem 3016 nie... Mała linia 181, numer pojazdu 2299 (1) Nieuprzejmy i złośliwy kierowca, który najpierw stojąc w korku, wypuszcza z... Ola Kierowca 2704 - linia 26 (2) Coraz częściej się zdarza ze kierowcom nie chce się otwierać pierwszych... Paulina Kierowca 2467 lini numer 28. (1) Kierowca pracuje jak za kare, bardzo arogancki i nieuprzejmy. Nie potrafi... Grzesiek Kierowca 152 (1) Dziękuje kierowcy 152 że zaczekał na mnie jak biegłem. Więcej takich ludzi Chłyst Linia 22 (1) Spóźnił się frajer o 20 min Zdenerwowana