Grzegorz - opinia (2) Profesjonalne i bardzo pomocne biuro rachunkowe. Gorąco polecam. Grzegorz Wiesław H. - ocena (1) Z biurem rachunkowym NOMA współpracuję ponad 20 lat. Jest to firma bardzo... Wiesław H. J.Ł - ocena (1) Super. Panie miłe i bardzo pomocne. Polecam serdecznie wszystkich,którzy... J.Ł
Daria - ocena (1) Zdecydowanie polecam Biuro Rachunkowe NOMA. Pełen profesjonalizm, życzliwość... Daria Sławomir Hofman - opinia (1) Jestem klientem Biura, od kilku lat, zawsze mogę liczyć na fachową i rzetelną... Sławomir Hofman phuświder jerzy Swider - opinia (1) Dobre , obiecujące . phuświder jerzy Swider Zofia Borzyszkowska - opinia (1) Wspaniały kontakt telefoniczny, zawsze Panie doradzą przy wątpliwościach.... Zofia Borzyszkowska Adam - opinia (1) Zdecydowanie polecam. Biuro cechuje duża profesjonalność, życzliwość,... Adam D. - opinia (1) Korzystając z usług biura rachunkowego Noma już od kilku lat, mogę bez... D. Marek - opinia (1) Biuro dla pokoleń :-) Korzystam z niego od niedawna, przeniosłem się zgodnie... Marek Właściciele OW Perła Stegna - opinia (1) Jesteśmy klientem Biura Rachunkowego Noma od blisko 30 lat. Fakt tak... Właściciele OW Perła Stegna Krzysztof - opinia (1) Profesjonalnie, pomocnie, życzliwie. Zdecydowanie polecam. Krzysztof Rozrusznik Serwis - opinia (1) Bardzo dobra współpraca, jak najbardziej polecamy. Rozrusznik Serwis Awa - opinia (1) Korzystam z usług biura od wielu lat.Przez ten czas nigdy nie żałowałam,że... Awa Joanna - opinia (1) Super biuro, które można polecić w 100%. Jestem bardzo zadowolona z usług... Joanna Joanna Flakowska - opinia (1) Wszystko jest zawsze na czas, fachowo. Panie zawsze udzielą pomocy, porady.... Joanna Flakowska Joanna Łoboda - opinia (1) Super biuro,super księgowe. Jestem zadowolona . Polecam serdecznie. Joanna Łoboda Tomasz - opinia (2) Z usług księgowych Noma korzystałem więcej niż rok i mocno polecam usługi... Tomasz Cezary M - opinia (1) Wszystko na wysokim poziomie Bdb kontakt Polecam ! Cezary M Olga - opinia (1) Super profesjonalne podejście do klienta. Olga