płatność za poszport (1) porponuje płacić za paszport w domu, można wczesniej do nich zadzwonić i... drobs Przywracacie wiarę w urzędników! (1) Bardzo dziękuję za pomoc w postaci nadania mojemu wnioskowi trybu pilnego!... Ania Rewelacyjne podejście i zrozumienie!!! (1) Pilnie potrzebowałem paszporty dla dzieciaków, bo jak się okazało straciły... Marcin Rumia
WIELKIE BRAWA DLA URZĘDNIKÓW (1) Przez moje zapominalstwo wyjazd na wakacje wisiał na włosku, jednak urzędnicy... Kinga Paszport w tydzień! (1) Paszport wyrobiony w tydzień. We wtorek trzeba trochę poczekać na swoja... Ola paszport (1) oby w polskich urzędach pracowali sami tacy ludzie jak tu.w okresie letnim... dorota Brak opłaty Paszportowej na miejscu (3) Same pozytywne opinie ale nie można na miejscu opłacić za paszport w 21... Krzysztof Nie do wiary,że to urząd. (1) Potrzebny był mi pilnie paszport dla syna wyjeżdżającego na wycieczkę... Małgorzata Przemiło, a niby urząd:) (1) Profesjonalnie i bardzo miło. Aqq szybkosc wydania paszportu (2) Bardzo szybko i mila obsluga ,panie wiedza jak milo obsluzyc klienta . W... Andrzej Przemiła Pani (1) Przemiła Pani (blondynka)- nie pamiętam imienia, w punkcie złożenia wniosku... Gdynianka Obsługa ekspresowa, bardzo miła .Polecam (1) Obsługa ekspresowa, bardzo miła .Polecam Krzysztof Paszporty (1) Super obsługa, bardzo miłe i pomocne Panie. Asia perfekcyjnie (1) Potrzebowała pilnie szybko wyrobić paszport, Pani obsługująca była przemiła... Katarzyna Szybko, sprawnie, fachowo, duża kultura (1) Odwiedziłem dzisiaj Urząd, ku mojemu zaskoczeniu bardzo fachowa szybka... Sławek pozytyw (1) MIŁE zaskoczenie uprzejmą i fachową obsługą Żytkowski Andrzej Bardzo sprawnie, szybko, bez problemu (1) Szybka i sprawna obsluga. W 2 tygodnie paszport byl gotowy. Na miejscu... Agata Polecany Urząd Paszportowy w Gdyni (1) Bardzo rzadko bywam w Urzędzie Paszportowym w Gdyni, bo raz na 10 lat, ale po... Roman Urząd Paszportowy (1) Szybka i sprawna obsługa. Wszystko można załatwić na miejscu, zaś wpłaty 20... Konrad Urząd na miarę naszych czasów! (1) Bez kolejek, szybko i jeszcze z ludzkim podejściem do klienta... Bardzo... mimi