uzyskanie wniosku (3) dlaczegóż to nie można samemu sobie wydrukować wniosku z internetu, wypełnić... K.B. super (1) wszystko jak najbardziej na 6. szczególnie czas oczekiwania- pare dni i... Asia Świetna obsługa (1) Bardzo miła i pomocna obsługa. Błyskawiczny czas załatwienia sprawy. Inne... Kasia
Za to kocham Gdynię! (1) 26.01.2016 złożyłam wniosek a 02.02.2016 paszport gotowy. Dziękuję wszystkim... Jolanta Dobrzeniecka Moja ocena w kategorii: Urzędy paszportowe (1) Prosto uzasadniam: obsługa bardzo miła, osoby kompetentne, pełny... Magdalena Polecam (1) Wniosek złożony 21.08.2015 a 28.08.2015 paszport już do odbioru. Zero... Piotrek Sprawna obsługa (1) Miła, rzeczowa obsługa. Czas oczekiwania: teoretycznie 30 dni, praktycznie 12... Wojtek S. Rewelacja (1) Bardzo profesjonalna a do tego życzliwa obsługa. Rodznika 2+3 obsłużona w... Ola Pełna kultura! (1) Ponownie dziękuję Panu Kierownikowi za wielkie serce, natychmiastową pomoc,... Iza Bardzo dobry urzad. (1) Wszytko sprawnie i szybko, wspaniali, mili i zyczliwi pracownicy. Rick Szybko,sprawnie, nowocześnie (1) Jestem mile zaskoczona poziomem tego urzędu. Do pełni szczęścia brakuje tylko... Kocio Super :) (1) Dziękuję za wspaniałą obsługę. Katarina Najlepszy urząd i ich szef w Polsce (1) Grzeczność, fachowość, zyczliwość, szybkość. Ponieważ sporo podróżuję i... Z. Landowski Urząd na szóstkę z plusem! (1) Ostatnio miałam okazję ubiegać się o paszport. Trafiłam do Urzędu... Dona kaia - opinia (1) fachowe podejście, pełen profesjonalizm. kaia Rewelacja (1) Jednym słowem rewelacja. Marek 100% (1) Szybko, miło i zawodowo! marcin Obsługa na najwyższym poziomie. Wzór dla innych urzędników (1) Nie spotkałem jeszcze tak profesjonalnych urzędników. Pełen szacun! Marcin Najlepszy urząd w Trojmiescie (1) Kierownik I kadra tego wydziału świecą przykładem jak można ze spokojem I... Joanna Gratulacje !! (1) Szczere gratulacje dla Kierownika tego Urzędu:) inni powinni tam oczekiwać w... Marta