Tomasz - opinia (2) Bardzo dobrze działający urząd. Dziękujemy Pani Kierownik za pomoc. Obsługa... Tomasz Wojtek - opinia (1) Szok, wniosek złożony w minutę. Po odebraniu numerku byłem następny w... Wojtek Opłaca się przyjechać z Kartuz (1) Wszystko działa sprawnie i mega szybko. polecam z Chmielna:) Kasia
fornøyd (1) Jedyny Urzad do ktorego dzwoniąc nie stresuje sie, ze nie uzyskam uprzejmie... katarina gdańsk - opinia (1) Najlepszy Urząd na świecie. Nieoceniona pomoc, szybkość i życzliwość. Oby... gdańsk Skandal (3) Jak można tak utrudniać życie ludziom,przelew za wydanie paszportu plus... Piotr Cuda się zdarzają!!! (1) Mówią - zobaczyć to uwierzyć. Nigdy w życiu nie spodziewałabym się uzyskać... Ania NN (2) Szybko i sprawnie. Jedyny mankament to brak możliwości zrobienie opłaty na... Norbert Super Urząd paszportowy (1) Wyrobienie paszportu trwało kilka dni, a to wszystko dzięki przemiłej... Kasia Obsługa klienta (2) Witam .we wtorek o 16.50 nie było numerków ani żadnej informacji ze obsługuje... Sylwia Ka Czas oczekiwania na paszport - Podziękowania (2) Spontaniczna decyzja - wyjazd syna na narty i klasyczny "szok" przy... Halina Najlepszy urząd z jakim miałem do czynienia (1) Przemiła i pomocna obsługa, błyskawiczne rozpatrzenie sprawy łącznie z... Marcin M. Dramat ! (2) Chcieliśmy złożyć wniosek paszportowy. Na miejscu byliśmy o godz 14:35, przed... P Podziękowania za priorytetową pomoc w uzyskaniu paszportu! (1) Z wielką wdzięcznością i superlatywami mogę wypowiedzieć się o oddziale w... Petent Dziękuję!!!! (3) Wypadła mi pilna podróż służbowa, od wejścia do urzędu do wyjścia z gotowym... Maciej Dziękuję za sprawną obsługę (1) Chciałem podziękować za wzorową obsługę w Urzędzie. W szczególności ogromne... Tomek Paszport w 4 dni robocze (1) Dzięki temu mogłem udać się na wymarzone wakacje. Podziękowania dla Pani... Marek ocena (1) Wszelka pomoc telefoniczna- bez zarzutu.Obsługa w biurze-bez zarzutu.... kasia Pełen wypas! (1) To nie urząd to super urząd Wojtek Aż się nie chce wierzyć, że to jest urząd (1) Wyrabianie paszportu w tym urzędzie to sama przyjemność. Porządek w kolejce,... Ron