Super!! (1) Jestem pod wrazeniem obsluga bardzo mila , a na paszport czekalam 4 dni... Patrycja tragedia (2) Jeśli problemem jest pomoc przy wypełnieniu wniosku to nie mam pojęcia kto... Klient Obsługa klienta na najwyższym poziomie (1) Inne urzędy powinny się uczyć obsługi klienta od pracowników gdyńskiego... Atena
Perfekcjonizm (1) perfekcyjna obsługa :-) Podziękowania dla Pań pełnych uśmiech, życzliwości i... Mariola Krystian - opinia (1) Świetna i profesjonalna obsługa, tacy powinni być wszyscy urzędnicy. Krystian Wdzięczna Tina (1) Bardzo Wielkie podziękowania dla kierownika Urzędu Paszportowego w Gdyni, za... Brygida Kubala magda - opinia (1) jestem bardzo wdzieczna za tak mila obsluge i szybkie rozpatszenie mojego... magda Dziękuję p. Kierownikowi (1) Dzięki Panu Kierownikowi udaliśmy się na nasze długo wyczekiwane wakacje,... Wiktoria rewelacja! (1) błyskawicznie,uprzejmie,profesjonalnie-gratuluję pracownikom! michal80@onet.eu wzór do naśladowania (1) Szybka obsługa, zero kolejek i mili pracownicy. Poza tym paszport wyrobiony... Piotr Profesjonalizm (1) Przed terminem planowanym paszport został wyrobiony. Szybko, milo, sprawnie,... Gość Jeszcze raz Dziękuje. (1) Całkowity profesjonalizm, wzór do naśladowania. Ludzkie podejście do petenta.... Cezary Urzad na zloty medal (1) Profesjonalna i bardzo mila obsuga. Uprzejmi pracownicy oraz bardzo... Joanna Ludzie dla ludzi (1) Dziękuję za profesjonalne podejście, Pan Kierownik rzeczywiście bardzo... Katarzyna Wzorowa obsługa (1) Gdyby wszystkie urzędy tak działały, to byłby to raj na ziemi. Gratuluję i... Agnieszka URZĄD NA ZŁOTO (1) Dzięki ,dzięki ,dzięki od całej mojej rodziny dla Pana Kierownika za okazanie... BARTEK Wszytko na najwyższym poziomie (1) Pracownicy przemili, pomocni, uśmiechnięci, spokojni. Doradzą w przypadku nie... Abrusia Najlepszy urząd na świecie!!!! (1) Właściwie jeszcze nigdy w swoim życiu nie zostałam tak mile zaskoczona.... Aabeti1 Paszport (1) Jestem pod wrażeniem!! Więcej takich urzędów w Polsce. Obsługa sympatyczna i... Artur super ludzie (2) super obsługa . macias