Ostatnia impreza (1) Ostatnie imprezy w Boolvar club to jakaś porażka, nie dość że mało ludzi to... Dora Obsługa !!! (1) Widzę, że nie będę oryginalna. Obsługa tragedia !!! Usiadłyśmy z koleżanką... klientka-nigdy więcej, ale pewni Można odwiedzić (1) Nie mieszkam w Trójmieście, ale często odwiedzam Gdynię. Klub całkiem... mefistm
z kelnerką na" TY" (1) W klubie Boolvar, podczas spotkania biznesowego, napotkałem się z bardzo nie... Krzysztof co jest z tą obsługą??? (1) Niby lokal na poziomie, niby wystrój fajny, niby jedzenie bardzo dobre ale... mileena FATALNA OBSŁUGA (1) Takiej tragedii nie widziałam już dawno!!!! Co się stało z Boolvarem?? :(... Aneta Dobra impreza (1) Po długiej przerwie mojej nieobecności w boolvarze reklama nakłoniła mnie na... Daro Wszystko by było ok gdyby nie ta muzyka... (4) Klub fajnie urządzony, barmani uprzejmi ale dj flejtuch! Niby gra muzykę, za... zuza NAJLEPSZY KLUB W TROJMIESCIE SAMI SWOI (1) NAJLEPSZY KLUB W TROJMIESCIE SAMI SWOI TAG DS - opinia (1) Uwielbiam boolvarowe piątki i soboty.Niecodzienny klimat,fajna... DS Super! (2) ostatnio trafiliśmy akurat na kicz party i było rewelacyjnie. ekipa genialnie... ania piatki latino... ?????? (2) troche daliscie ciala z piatkami latino;/ w zeszly piatek zarezerwolalam... klientka wszystko super.. (1) zgadzam sie z opinia u dolu, barman w dlugich wlosach bardzo sympatyczny,... asta Bardzo sie zawiodlem !!!!! (1) Powiem jedno, będąc właścicielem tego lokalu, wszystkich pracowników a w... zawiedzony Fajny klub - godny polecenia! (1) Bardzo lubie atmosfere panujaca w tym klubie. Muzyka byla super! Klub ma... Mikka Boolvar jest fantastycznym miejscem:) (1) Oczywiscie swoje zdanie wyrazam troche jako przeciwwage dla poprzednich... M.U. :) Ogromny spadek (1) To co się w Boolvarze zaczęło dziać to przechodzi ludzkie pojecie:/... Marcin LL - opinia (1) ogólnie klub z jakimś klimatem!! selekcjonerki od kąd pamiętam pracują tam... LL :) (1) Naprawdę fajny klub. Przystojni barmani z którymi chciało by sie porozmawiac... Monika obsługa żenująca... (1) W Boolvarze byłam na ostatnim poniedziałkowym gastro party i do obsługi mogę... mariczkaaa