Slumdog, Selekcjonerka z ulicy (1) Znajome od dłuższego czasu zapraszały nas do tego "wspaniałego klubu" słysząc... hughes Not Everyone Understands House Music (1) Zawsze kiedy chcę iść się dobrze pobawić to jadę do Boolvaru, jeszcze nigdy... Mała Fajna impra ale.... (1) Po kilku miesiącach ponownie odwiedziliśmy nasz ulubiony klub i ..... ku... Nemo
. (1) Wystrój i obsługa super, ale kuchnia znacznie się pogorszyła od jakiegoś... GG jedno z ulubionych miejsc w 3miescie! (1) Jak wiadomo ilu Ludzi, tyle opinii. Kazdy ocenia poprzez wlasny system... Rudzia selekcjonerzy (1) Odkąd otworzyli ten club zostaliśmy jego stałymi kientami... zawsze byliśmy... ewelina Naprawde udany wiczor i...noc ;) (1) byłam tam juz chyba z 5-ty raz od przeprowadzki do Gdyni, od... gosik79 Polecam (1) Witam wszystkich serdecznie, Po długiej nieobecności w klubie musze... Damianos BOOLVAR POLECAM ZDECYDOWANIE (1) Byłem z towarzystwem w ostatnią sobotę na rewelacyjnej imprezie. Zdecydowanie... Tomasz Porażka! (1) To jak zachowuje się obsługa to katastrofa jezeli nie jestes ubrany od Dolce... Klaudito dla mnie najlepszy (1) uważam, że jeden z najlepszych klubów... kuchnia także ktoś yyyyyyyyyyyyy (1) dziwne miejsce.... ma aspiracje na warszawkę, ale kiepsko im idzie,... stary klubowicz nieporomienie... (1) co to w ogole jest za lokal? na samym wejsciu sie zrazilem, ochroniarze... zndegustowany rozczrowana (1) bylam kilka razy z siostra i znajomymi na pizzy oraz piwku i zawsze bylo... agnieszka i ania Obsługa!!!!! (1) Fajny klub w którym miło by było posiedzieć ale...Barmani flirtują z... Zniechęcony Niby fajnie... (1) Klimat-fajny, Muzyka-fajna, ...a jednak...obsluga obsluga obsluga...Kelnerki... Kika jedzonko (1) super sałatka z rukolą, najlepsza pizza i carpaccio, genialne ceny chris Pełna Profeska (1) Klub jak najbardzeij na pozomie,miłe przestronne wnetrze,dobra dla ucha... Warszawa klubowo i kolorowo (1) podoba mi się.... i fajna muzyka grześ Klub całkiem całkiem fajny :) (1) Jak dla mnie klub boolvar całkiem fajny jest!! A co do reszty komentarzy ze... Olivka