SZOOOKK!! (1) Byłam STAŁA bywalczynią tego klubu (potrafilam rozwalic tam ponad 2000zł w... natti xyzta - opinia (1) Bylam tam kilkakrotnie i musze powiedziec ze potrawy, które wybrałam bardzo... xyzta very goog choice! (1) Super klub, świetna atmosfera, miłe towarzystwo i do tego przystępne ceny!... DZIK
chce się wracać (1) tylko jak otrzymać kartę lojalnościowa? tomi Kaska - opinia (1) mile miejsce godne odwiedzenia... negatywne opinie umieszczone ponizej sa... Kaska fajne miejsce na dobre spedzeie czasu (1) super lokal wystoj rewelka niewiem o co chodzi tym ktorym sie niepodoba.... marek czepiacie się ! (1) Jak dla mnie wystrój klubu ciekawy. Obsługa miła. Szama smaczna. Imprezy ( a... Eustachy Łodyga Okropne jedzenie (1) Club bardzo fajny, wkońcu można sie gdzieś wybrać na drinka,ale jeżeli... Małgosia :/ pod każdym względem (1) Zdarzyło mi się odwiedzić Boolvar trzy razy...o dwa za dużo... Kto tam... Paweł mi się podoba (1) wpadam często na szarlotkę jest super... i ten czarny barman też anka subiektywnie... (1) kuchnia? jaka kuchnia... miejcie litosc... 4 krotnie dawalem szanse waszym... Dariusz B. REWELACJA (1) Klubi super, klub nr 1 w Gdyni:) ochrona zna sie na swojej pracy , mam... Inka Obsługa powinna byc wymieniona! (1) Dokładnie chodzi mi o Panią K. (krótkie ciemne włosy) która Z ŁASĄ nas... Klienta Nareszcie! (1) Nareszcie powstała fajna knajpa w GDYNI!!! Ileż można jeździc do Sopotu...... Gdynianka ochrona obiektu :-) (1) Ochrona pierwsza klasa. Odpowiedni mężczyźni na odpowiednim miejscu...... AGA bardzo milo (1) odwiedzilam Was przez przypadek i nie powiem...... bardzo milo,az chcialo... andzia pozdrowienia dla kucharza (1) fajnie, super jedzenie, muza może być powodzenia magar ..hmmm.. (1) niby to wszystko fajnie wygląda, ale jakoś jest już znane, ktoś się chyba... podróżnik