Fajny klimat (1) Bardzo miła obsługa, profesjonalni barmani, ochrona na poziomie. W dzień... Anna tupeciara (1) zapłaciłem rachunek 300zł w godzine no i zostawiłem kelnerce 10zł napiwku ,a... stały klient DARIA - opinia (1) uwielbiam ten club jestem czestym gosciem. klimat i muzyka... DARIA
snobistycznie (1) mega snobistyczny lokal, większość gości wyżej s.., niż d... ma, obsługa za... vanilla niestety tylko muzyka jest tutaj dobra (1) Muzyka - swietna, szczeolnie gdy jest jakis zespol ktory dogrywa/dospiewuje... anita01 Monia - opinia (1) no cóż...co tu dużo pisać-jedzenie rewelacyjne,wystrój i klimat bardzo... Monia sympatycznie (1) Parę dni temu byłam pierwszy raz na obiedzie w boolvarze. Na danie czekaliśmy... Obiektywna Moje zdanie. (1) Byłem ze dwa razy na weekendowej imprezie i moje wrażenia są następujące:... cokolik Klient bardziej obiektywny - opinia (1) Nigdy w życiu bedąc w boolvarze nie zostalem źle potraktowany przez kelnerki,... Klient bardziej obiektywny porażka (1) muzyka dla niewymagającego ucha, wystrój bez wyrazu, poza tym jak można stać... Limno KELNERKI (1) Przy prawie pustej restauracji w godzinach lunchu,czas oczekiwania na... Alicja B. TRAGEDIA KELNERKI SA STRASZNE (1) NA JAKIEJ PODSTAWIE ZATRUDNILI TE KLNERKI? LOKAL JEST FAJNY CENY... KLIENT OBIEKTYWNY Pozdrowienia dla osób z nocy Sylwestrowej :) (1) To byla moja druga impreza w tym klubie, bardzo udana. Impreza noworoczna w... Sebastian Selekcja kontra rezerwacja (1) Byłam w Boolvarze raz i nie zachwycił mnie w najmniejszym stopniu. Co prawda... Patrycja świeżyna!! (1) na początek: dziwi mnie że nie ma jeszcze komentarzy dotyczących sobotnich... rough W Gdyni najlepszy (1) Klub zrobiony na styl warszawki, lansiarski - ale to jest ok. Rewelacyjna... Lila alllllle jaaaazda (1) mozna sie tu pobawic, więcej imprez z saxem proszę johny Czapki z głów! (1) W minioną sobotę odwiedziłem boolvar.Nareszcie znalazłem to czego od długiego... Pi GDYŃSKA MASAKRA PIŁĄ TARCZOWĄ (1) Odwiedzilam Boolvar po raz kolejny i prawdopodobnie po raz ostatni...Pani... Baba Brawo Panie Właścicielu (1) Weszłam z koleżanką do Boolvaru ok godz. 20 w sobotę. Po kilku zamówieniach... kocur