JEDZENIE MARZENIE! (1) Jedzonko przepyszne, zwłaszcza sałatki, świeże, idealnie dobrane i... Hanna TANDETA !!!! MASAKRA !!! (1) Wystrój tandetny a obsługa jak dzieci ,panuje tam bałagan i nikt nic nie wie.... Degustator Urodziny Boolvaru (3) Z poprzednich lat pamiętam imprezy urodzinowe Boolvaru, jako bardzo ciekawe... MAAD
Wielka urodzinowa KLAPA !!! (3) Najgorsze urodziny w dziejach klubu !!! Bylismy na wszystkich poprzednich... Agnes i przyjaciele Jedzenie zeszło na psy! Absolutnie odradzam! (8) Kiedys jedzenie tam bylo bardzo pyszne.A teraz moje ulubione danie bylo nie... Kama Nie polecam !!! (1) Po długim czasie poszliśmy ponownie do tego klubu i niestety to był... Aga UWAGA (2) Informujemy, że w dniu 28 sierpnia 2011 roku zakończyliśmy ochronę... stały klient pół na pół (1) Z jednej strony miła obsługa i smaczny łosoś z czarnym sezamem, z drugiej... KJ zniżki dla pań (1) no więc czytam opinie dotyczącą zniżek i dochodzę do wniosku, że chyba... madzia znizka (2) a z tymi rabatami, zniżkami dla Pań czy jak się tam reklamują w piątkową... Lady barmani... (1) W sobote bawiłam sie w boolwarze,zreszta nie pierwszy i nie ostatni... carmen Sylwester ! (2) Jak w zeszłym roku, tak i wczoraj było naprawdę fajnie . Do tego dużo... Kamil Słabo bardzo (1) Niestety, niedzielna wizyta na kawę i ciasto okazała się dużą pomyłką.... Maciek FATALNA (2) Takiej tragedii nie widziałam już dawno!!!! Co się stało z Boolvarem?? :(... Aneta Było super . (4) Super sobotnia impreza , wielki szacun dla klubu za trzymanie poziomu... Karol Pyszne jedzonko :) (1) Polecam wszystkim lubiącym dobrą kuchnię. Polędwiczki w sosie truflowym... Arek Świetny catering i znakomita impreza = udany wieczór kawalerski (1) Chcąc zorganizować wieczór kawerski w Gdyni nie trzeba było długo szukać... Pan Młody Pełen Profesjonalizm!!! (1) Około 2 tygodni temu zoorganizowałem w boolvarze małą imprezę rodzinną (12... sd Pozytywnie zaskoczony,ale... (1) Na stale mieszkam za granica,ogolnie zwiedzilem troche swiata i uwarzam ,ze... kamil Bardzo fajne miejsce...... (1) Po raz kolejny bedac w Gdyni poszlismy do Boolvaru i kolejny raz to byl dobry... Sebastian