Browar Port Gdynia

Browary Restauracje Puby

Gdynia, Bulwar Nadmorski 2

Koszmar (1) Miejsce stworzone pod turystów. Warzone piwo to kompletne nieporozumienie.... kaz Ceny z KOSMOSU (1) Byliśmy w 6 osób na popołudniową kawkę w Port Browar.Cena ciasta ( zwykły... Gdynianka moje ulubione miejsce (1) zarówno na obiad z dzieciakami jak i na przerwę podczas spaceru czy nordic... Marit
Dziękujemy! (1) Dziękuję za znalezienia stolika na sali pełnej ludzi. W szczególności, iż... Marek tyle negatywów, a nic się nie zmienia (1) jestem mieszkańcem Gdyni, byłem pierwszy raz w tym przytułku pomimo, iż... gdynianin ze Śródmieścia Super miejsce, a kuchnia beznadziejna. Przydałaby się czarownica do rewolucji (1) Wybrałem się na kolację do Browar Port, kuchnia czeska. Uznałem, że warto... Maciej z Gdyni słaba obługa (1) Zerowa wiedza o browarze. Pan zapytano o piwo jasne czy to lager, powiedział,... klient Wygląd przepiękny - obsługa i organizacja - Kołchoz!?! (1) Witam, byłem kilka razy, mieszkam w Gdyni, zawsze na drobną przekąskę i... Piotr FATALNA OBSŁUGA NA TARASIE (1) Pan łaskawy barman pracujący 10 lipca ok godz 15 na tarasie na górze chyba... Gdynianin Żal.pl (1) Szok, że to miejsce jest ciągle pełne. Dobry PR i hipsterzy lgną jak muchy do... kot Obsługa do wymiany (1) Szkoda ze właściciel poniósł tyle kosztow z wystrojem i organizacja miejsca... Ryszard Proszę o wymianę robotów na ludzką obsługę (1) Dzisiaj odwiedziłem sławy Browar Port Gdynia, na recepcji pani skierowała... Jakub Niestety bardzo słaby start (1) Niedawno ze znajomymi odwiedziłem Browar Port Gdynia. To nowe miejsce na... Marek Lokal dla klietów czy klienci dla lokalu? (1) Jak w nagłówku. Lokal powinien nazywać się Miś, na cześć "komunistycznego"... Maciej Z. Jeszcze wiele musicie się nauczyć (1) Bardzo przykro mi to mówić, ale sam wystrój i miejsce nie zrekompensują tak... Aleksandra Fatalna obsługa! (1) Lokal sam w sobie zachwyca swoim wystrojem, piwo przyzwoite, natomiast... Zażenowana Obsługą Fatalny start. (1) Ludzi masa, rozumiem że obsługa też nowa ma prawo się uczyć. Ale czekanie na... kk