CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Co prawda Clo nie brałam, ale w wątku się udzielałam i są fajne dziewczyny :) Teraz mi przypadło założenie nowego :)
Więc ja i mój 2centymetrowy lokator przesyłamy fludiki i życzymy powodzenia !!! :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Dzięki dziewczyny, można na was liczyć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Patrycja mi doktor zalecił wykonanie prolaktyny miedzy 2, a 5 dc.
Ważne żeby była na czczo i maksymalnie do godziny 10.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Żonka, dzięki za info :)

dobrze, że się zapytałam, bo ja pieniędzy nigdy ze sobą nie noszę, a jak jadę do doktorka to mam zawsze odliczoną sumę, by była wtopa :)

Patrycja - z tego co kojarzę - bynajmniej ja tak robiłam - to możesz robić prolaktyne w każdym dc :) ale mogę się mylić...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Hej, wybaczcie że wam zaśmiecam wątek, ale może mi pomożecie, bo jesteście na bieżąco. Wiecie w którym dniu cyklu bada się prolaktynę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

A myślałam, że dziś ten zastrzyk dostaniesz :) Jest dodatkowo płatny, ale nie trzeba wykupić go w aptece - mają na miejscu. Ja płaciłam 80zł dodatkowo. Zastrzyk zrobi Ci położna w brzuch, ale nic się nie przejmuj - igła jest tak cienka że nic nie poczujesz :) U mnie było warto :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Iwonus - fakt z tym TSH to w ogóle dziwne jest :) poczytaj se na necie, może Ci coś jakieś informacje pomogą ;D

Delie - dziękuje za info :) mi lekarz o ile dobrze pamiętam wspominał o 3 miesiącach, a potem inseminacja o HSG nic nie mówił, ale ja kiedyś miałam (2009) i wszystko wyszło dobrze, jak pytałam doktorka to powiedział, że to się tak szybko nie zmienia... :)

zonka - to jest bardzo pocieszające co piszesz, podbudowałaś mnie ;) he, he... ja dopiero jadę w sobotę na zastrzyk - ciekawa jestem co powie doktorek, normalnie nie mogę się doczekać :D a powiedz mi proszę, bo zapomniałam się zapytać, ten zastrzyk jest dodatkowo płatny, czy wliczony w cenę wizyty? :)

i Kochane Ciężarówki, proszę się meldować jak Wasze samopoczucia? :) mam nadzieję, że dobrze... Stokrotko Ty już prawie na końcówce, już pokoik dla Dzieci przygotowany? :) zapewne doczekać się nie możesz ;D

P.S. - mi doktorek powiedział, że po tych lekach może być ciąża mnoga, więc odpowiedziałam, że nawet fajnie, bo za jednym razem urodzę dwójkę i nie będę musiała przez to samo przechodzić - zaczął się śmiać i powiedział, że mogą być nawet trojaczki... Hmm... jak powiedziałam o tym Mężulkowi, tylko skwitował (żartobliwie), że mnie wtedy zabije - nie wiem o co Mu chodzi :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Dokładnie Olesiu - dostaniesz Ovitrelle. On również wzmacnia II fazę cyklu (tak mi powiedział doktorek). Mi w udanym cyklu po raz pierwszy podano ovitrelle, mimo że pęcherzyki same pękały... Teraz działajcie 3 dni z rzędu :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Olesia1986 - dr pewnie miał na myśli zastrzyk ovitrelle. Jest on podawany podskórnie w brzuch i nic nie boli. Standardowa procedura by mieć pewność, że pęcherzyk pękł a nie pojawiła się jakaś torbiel.

CLO jest stosowane zazwyczaj do pół roku, jeśli nie przynosi efektów to wtedy trzeba przejść kolejne badania (drożność jajowodów). Trzymam kciuki za ładne pęcherzyki :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Olesia dzieki za odp.
Mi powiedziano żeby robić 2-4 dc.;) No fakt tak jak sobie czytam po neciku to w zasadzie bez sensu interpretować - ale jednak ciekawość zżera a wizyta za miesiąc.
Bo niby w normach się mieści ale co i jak więcej nic nie wiem - a już się nauczyłam m.in na TSH że normy swoje, a dobry wynik swoje:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Aniu, ja również bardzo dziękuje za 3manie kciuków i pamięć :) i także mam nadzieję, że Wszystkim tym co się starają niebawem się uda ;)
A co do Twojej nogi, to bardzo współczuję - wyobrażam sobie przez co przechodzisz, obyś jak najszybciej doszła do pełni zdrowia :) a Twój Mąż w razie co nie może wziąć na Ciebie zwolnienia? Wiem, że istnieje taka możliwość...

Iwonus - nie znam się na tym a sama niedawno miałam robione te badania, tyle, że mi doktorek kazał zrobić między 2 - 3 dc. Powiem Ci z własnego doświadczenia, żeby dać sobie na luz chyba z nimi, bo ja byłam pewna (z resztą też wynik dawałam na forum), że prolaktyna jest w normie i co się okazało? Że kiepska... Więc jak miałam ostatnio inne badania, dałam se spokój z interpretacją, bo Nam się może wydawać dobrze, ale lekarz powie Ci co innego ;) a z tymi U/I - jest chyba jakiś przelicznik, ale nie pamiętam jaki :(

Ja jutro biorę ostatnią tabl. clostibegyt a w sobotę jadę do doktorka zobaczyć efekt brania go i coś wspomniał o jakimś zastrzyku na pęknięcie, ale nie rozumiem - Wy też tak miałyście? Nie lepiej sprawdzić, czy sam nie pęknie ten pęcherzyk? :) chcę mieć dziecko, a boję się bólu i zastrzyków, wiem trochę śmieszne, ale myślę, że jak zacznę rodzić (o ile kiedyś zaciążę) to zapewne inaczej będę myśleć ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Aj zakrecona ja...odwrotnie norma ;p
Wyniki robione w 4 dc:
LH - 3,04 U/l (normy 2,39 - 6)
FSH - 3,91 IU/I (normy 3,35 - 21,63)

i jeszcze moze głupie pytanko - czy normy U/I i IU/I - to to samo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Dziękujemy Aniu za wirtualne/myśleniowe/kciukowe wsparcie;)
Współczuje nogi - najgorzej to pewnie z maluszkiem - ale cosik się zorganizuje i na pewno dasz rade - jak nie ty to kto;))

Ja odebrałam wyniki:
-PRL -powoli spada wiec dobrze;
- LH - 3,04 (normy 3,35 - 21,63)
- FSH -3,91 (normy 2,39 - 6)
I te wyniki mieszczą się w normie - ale bliżej dolnej granicy i w zasadzie nie wiem czy dobre są czy nie - gin dopiero za miesiąc , może coś podpowiecie;)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

szkoda że @ do Was przylazła:( a tak mocno trzymałam kciuki.. może w tym cyklu sie uda..
A u mnie mała masakra.. wczoraj wywaliłam się na prostej drodze w nodze tak chrupnęło, że się przeraziłam 2 kobiety pozbierały mnie z chodnika i doprowadziły do auta.. że miałam w aucie 2 dzieci i siostrę to dojechałam jeszcze do domu (mam automat i akurat uszkodziłam nogę którą nie prowadzę) z auta już nie wysiadłam..rodzinka kazała mi jechać na sor.. spędziłam tam "cudne" chwile w towarzystwie męża.. zrobili mi fotkę i na szczęście noga nie złamana, ale mocno zbita i skręcona, stanąć na niej nie mogę i wygląda jak balon.. no i chodzę na 2 kulach lekarz powiedział, że jak mi w 2 tyg nie będzie lepiej to mam iść na kolejne rtg i będą szukać ukrytego złamania.. oby przeszło..choć boli okropnie.. do tego mąż w pon idzie do pracy i muszę zorganizować pomoc do Julka bo nawet nie mogę go nigdzie przenieść.. ehh..musiałam się pożalić..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

dziewczynki - dokłądnie ! Nowy cykl i nowa nadzieja! :) a staranka też są w końcu przyjemne ;)
Trzymam za Was mocno kciuki :*&&
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Olesia widzę jedziemy dokładnie na 1 wózku:) U mnie dziś zaczęła się @. Troszku żal ,ale fryzjer poprawił mi humor - poza tym dokładnie tak jak mówisz - nowy cykl, nowa nadzieja:))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Dziewczyny, dziękuje za odzew :) u mnie cała akcja odwołana :D wczoraj wieczorem dostałam już na pewno @ - mimo wszystko jest skąpsza niż zwykle, ale jestem pewna, że to to :D

Więc od wczoraj liczę 1 cykl :) i od piątku pierwsza połówka Clo - aż się doczekać nie mogę, sama jestem ciekawa efektów :)

Żonka, Ty masz numer prywatny do doktorka? Ja nie mam, byłabyś uprzejma podać mi na priv? tak w razie co, żebym miała :) sam Ci dał, czy poprosiłaś Go?

Dzięki wielkie Kochane za wsparcie, powiem Wam szczerze, że kamień spadł mi z serca... bo to było takie nie wiadomo co, a wczoraj też robiłam test dla świętego spokoju i nic :(

ufff, ulga i nowa nadzieja we mnie wstąpiła :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Mam do oddania Clo i Choragon, może którejś się przyda :) Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Olesia, ja po bromku nie miałam takich objawów. Zrób test dla pewności i zadzwoń do doktorka. Jeśli nie będzie odbierał to napisz mu smsa - na pewno oddzwoni w wolnym czasie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Ja bym jeszcze dzionek poczekała - może faktycznie się rozkręci. Jeśli nie to właśnie ten dzisiejszy uznasz za 1.

U mnie ten cykl też dziiiiiwny. Dziś znowu małe plamienie jasnobrązowe, ale podbrzusze boooli wiec pewnie się zacznie. Też czuje się z@kręcona;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Olesia... nie brałam nigdy bromka to nie wiem jak po nim objawy...ale ja tak miałam przy pierwszej ciązy....
Może zrób test dla świętego spokoju.
A do doktorka, moze zadzwon i zapytaj....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Niechciana 3 ciąża (255 odpowiedzi)

Jestem mamą 2 dzieci. Mam synka w wieku 6 lat i córkę 2 letnią. Kilka dni temy dowiedziałam się,...

Adwokat- rozwód- podział majatku (60 odpowiedzi)

Szukam bardzo dobrego adwokata z trójmiasta, który zajmuję się rozwodami i podziałem majątku....

Gdzie mozna poogladać filmy online?? (44 odpowiedzi)

Znacie jakąś darmową stronke z fajnymi filmami online?