Kamil - ocena (2) Z czystym sumieniem polecam szkołę nauki jazdy rondobis i jazdy szkoleniowe u... Kamil Martyna - ocena (2) Polecam bardzo, instruktorzy są mili i wyjaśnia zagwozdki. Martyna Ewa - ocena (2) Polecam Szkołę Nauki Jazdy.. Nie lubię chamskich podrywów przez instruktora... Ewa
Nicolas - ocena (2) Wykłady prowadzone w klarowny i dobry sposób, pani zawsze miła i pomocna.... Nicolas Oliwier - ocena (2) Z całego serca polecam instruktora pana Macieja Glouszaka. Wspaniały i... Oliwier Ada - ocena (2) Serdecznie polecam szkołę jazdy Rondobis! Instruktor Maciej jest niesamowicie... Ada Julia Dominik - ocena (2) Gorąco polecam!!! A Pan Maciej G. najlepszym instruktorem. Luźno, bez stresu,... Julia Dominik Natalia Lucko - ocena (1) Szczerze i gorąco polecam szkołę jazdy Rondobis!  Od sprawy formalnej... Natalia Lucko Weronika - opinia (1) Bardzo polecam szkółkę Rondobis w Gdyni. Pan Jacek świetnie potrafi... Weronika Anna - opinia (2) Gorąco polecam tę szkołę, a Pana Macieja jako najlepszego instruktora. Na... Anna Natalia M - opinia (2) Serdecznie polecam szkółkę Rondobis Gdynia, obsługa bardzo pomocna i miła dla... Natalia M Alina K. - opinia (1) Trafiłam do tej szkoły z polecenia i nie żałuję. Robiłam kurs kat. B. Polecam Alina K. Patrycja - opinia (2) Pan Maciej jest najlepszym! instruktorem, z jakim miałam możliwość ćwiczyć.... Patrycja Zuza - opinia (1) Bardzo miła i pomocna pani w biurze. Wykłady były prowadzone w bardzo... Zuza Ola - opinia (1) Serdecznie polecam instruktora Pana Jacka. Bardzo dobrze przygotowuje do... Ola Michał P - opinia (1) Bardzo polecam kiedy chcemy dobrze nauczyć się jeździć autem dobre... Michał P Marta - opinia (1) Polecam serdecznie Pana Macieja z Rondo Bis. Pan Maciej to skarbnica wiedzy.... Marta Alina K. - opinia (1) Mam bardzo pozytywne odczucia jeśli chodzi o tę szkółkę. Bardzo miła obsługa... Alina K. Beata - opinia (1) Zdecydowanie polecam! Wszyscy bardzo mili i pomocni, przez cały kurs nie... Beata Paulina B - opinia (1) Polecam szkółkę, zdałam za pierwszym razem egzamin teoretyczny i praktyczny... Paulina B