Andżelika Łobodzińska - opinia (1) Jestem zadowolona. Szkolenie w bardzo mi pomogło w dalszej mojej drodze... Andżelika Łobodzińska M.S. - opinia (1) Serdecznie polecam usługi szkoleniowo-doradcze z wizerunku w biznesie. Pani... M.S. Kurs stylizacji oraz makijaz na najwyzszym poziomie (1) Caly kurs przeprowadzony na bardzo wysokim poziomie. Materialy dostarczone... Aleksandra Cybulska
Polecam! Super szkolenie (1) Pani Aleksandra przeprowadziła dla moich pracowników szkolenie wizerunkowe z... Marcin Kurs makijażu (1) Wszystkim poszukującym profesjonalnych kursów makijażu , które uczą... Zanette Serdecznie polecam :) (1) Miałam przyjemność uczestniczyć w intensywnym kursie wizażu. Pani Ola jest... Marlena Lepiej trafić nie można! Polecam! (1) Bardzo polecam współpracę z Aleksandrą! Profesjonalnie i kompleksowo... Marek Profesjonalnie i miło (1) Miałam przyjemność uczestniczyć w indywidualnych warsztatach makijażu,... Kinga Gorąco polecam! (1) Kurs u Pani Aleksandry polecam wszystkim którzy naprawdę chcą się czegoś... Justyna Jeśli nie masz pojęcia o makijażu to tak, jeśli chcesz się nauczyć czegoś nowego to raczej nie.... (1) Pani Aleksandra to bardzo miła osoba, ale niestety kurs który kosztował ok 2... Anna Serdecznie polecam wzięcie udziału w kursach prowadzonych przez Aleksandrę Matuszak. (1) Od zawsze interesowałam się stylizacją i makijażem. Wiele czytałam na te... Joanna R Polecam ! (1) Miałam przyjemność uczestniczyć w kursie Stylizacji i kreowania wizerunku.... Maja Pełen profesjonalizm! (1) Z czystym sumieniem polecam Panią Aleksandrę :) Ukończyłam kurs wizażu i... Monika Z całego serca polecam! (1) Właśnie ukończyłam kurs i jestem bardzo zadowolona! Jestem młodą osobą i... N Intensywny kurs stylizacji i kreowania wizerunku. (2) Fantastyczna prowadzaca Signora Aleksandra, pelna wigoru i wspanialej... Sniezana Winter. Kurs kreowania wizerunku, Aleksandra Matuszak (1) Zdecydowanie polecam :) Polecam osobom, które przekazane wiadomości chcą... Ala Polecam,Pani Aleksandra Matuszak (1) Polecam kursy wizażu i stylizacji kreowania wizerunku u Pani Aleksandry... kasia wolak Profesjonalistka, Panią Aleksandrę polecam w 100% (1) Pani Aleksandra prowadzi lekcje wizażu bardzo efektywnie i interesująco,... Julia Pozytywnie ,,kopnięta,, do działania .... :) (1) Kiedy po nieudanej próbie zrobienia zdjęć do CV, najbliższe mi osoby... Agnieszka Makijaż ślubny i okolicznościowy (1) Panią Aleksandrę można opisać jednym słowem - Profesjonalistka! Uratowała... Stała klientka